Vision News 24.03.2024

CzarodziejeAktualizacje
Wszystkie ukończone (zgodnie z zasadami - po 5 postów na głowę) do tej pory randki w ciemno, organizowane przez Słodką Swatkę, zostały rozliczone! Jeśli ktoś jeszcze kończy swój wątek, po nagrodę w postaci 1 punktu do dowolnej umiejętności oraz perły miłości, będzie musiał zgłosić się w upomnieniach.
Ponadto na Czarodziejach pojawiły się nowe kółka pozalekcyjne, "warsztaty" zostały zmodyfikowane i podzielone na dwie kategorie, grono Mistrzów Gry opuszcza Harmony Seaver i w związku z tym administracja ogłasza oficjalny nabór na Mistrzów Gry.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

MagicLullabyNowinki
W swoim profilu można dodać nazwę użytkownika, pod którą jest się obecnym na Discordzie. Pozwoli to na automatyczne przypisanie wiadomości pojawiających się na forumowym chatboxie do konkretnego konta.
Oprócz tego na Magic Lullaby w zakładce "aktywność fabularna" w ogłoszeniu, linki przenoszą do ostatnich postów w tematach, w których ostatnio ktoś napisał, z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny, każdemu przysługuje 1 fasolka kwiatowa, a w regulaminie forum doszło do drobnej zmiany w dziale VI w punkcie 1.
Adres forum: http://www.magiclullaby.pisz.pl/

PokemonCrystalGdzie Profesor nie może...
Wiosna w Crystal City zapowiadała się stosunkowo spokojna i nic nie wskazywało, aby coś miało ów spokój zakłócić. Niespodziewanie pojawiło się jednak wezwanie o interwencję Drużyny Odkrywców. Co szczególnie zaskakujące, od lokalnej pani profesor, we własnej osobie!
Zarówno Profesor Tilia jak i jej asystenci skarżyli się na obecność jakichś intruzów w laboratorium. Tajemnicze stworzonka lubiły siać zamęt przy pracy- a to zamieniały probówki z próbkami do badań, a to pomagały "zniknąć" jakimś dokumentom, a to znowu coś poprzegryzało jakieś kable...
- Tak się nie da pracować! Jeśli nasza praca ma mieć jakikolwiek pożytek dla społeczności, trzeba tu zrobić porządek raz a dobrze!- skwitowała pani profesor.
Innymi słowy zapowiadało się kolejne, nietypowe zlecenie dla członków Drużyny...

Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

MidgardMidsommar
Liczne ostrzeżenia, publikowane na łamach najnowszych wydań „Orakela” i powtarzane w komunikatach Komisji do Spraw Niemagicznych nie wdarły się do społecznej świadomości z równie dotkliwym skutkiem jak fala dawnych zaginięć. Galdrowie byli zwyczajnie przemęczeni wpajaną im ostrożnością oraz wypominanym szeregiem niebezpieczeństw, tak, aż wreszcie przyzwyczaili się do oddechu bezustannego zagrożenia. Złośliwi, co więcej, powtarzali, że wiadomości są stosowane, aby utrzymać naiwny tłum pod wpływami sprawowanej kontroli. Naciski, aby Midsommar odbyło się w pełnej krasie, popierał dodatkowo argument, że święto zostanie zorganizowane z dala od technologii i śniących, z którymi był powiązany ostatni przypadek aberracji. Rada podobnie nie chciała zrezygnować z jednego z najważniejszych wydarzeń wpisanych w kulturę i religię nordycką, obiecując, że na wybranych terenach zapewni ochronę w postaci funkcjonariuszy Kruczej Straży.
Dodatkowo na Midgardzie najwyższa pora, by przejść do fabularnego czerwca, pojawiło się także podsumowanie Teatralnej Gali, a także przygotowno mechanikę chorób genetycznych.
Adres forum: https://midgard.forumpolish.com/

HaraedoNowości
Cel, na którym administracja skupiała się przez ostatnie dwa miesiące, dotyczył modyfikacji fabularnych oraz poprawek technicznych. Zmianom uległ ogólny wygląd, ale również rozkład w dziale organizacji. Normatywy zostają przeznaczone na zaplecze forum. Kwestie, które się tam znajdują, wiążą się z fundamentami strony (mowa tu zatem o regulaminie oraz podstawowych tematach związanych z poruszaniem się po witrynie). Jest to również miejsce przeznaczone dla ingerencji i pomysłów graczy. Kompendium podzielono natomiast na dwie strefy - merytoryczną oraz mechaniczną. Tym sposobem fabuła otrzymała zupełnie nowe forum, w tym strefę dla Mistrzów Gry.
Ponadto stworzony został PORADNIK O FUNKCJONALNOŚC Haraedo, wprowadzono wiele zmian technicznych, pojawił się PROLOG fabularny wraz ze sprawozdaniem dotychczasowych wydarzeń, pojawiły się nowe wytyczne w sprawie prowadzenia wydarzeń, zaktualizowany został REGULAMIN, pojawiła się modyfikacja dotycząca aparycji ducha, pojawiła się nowa ikona - kalendarz, przygotowano niewielką grę z kartami stworzonymi na bazie postaci, pojawił się osobny katalog - osiągnięcia pisarskie.
Adres forum: https://haraedo.forumpolish.com/

MangetsuMechanika i opisy
Drogie Graczki, Drodzy Gracze, w ten niedzielny poranek do Was z czymś, co zostało już jakiś czas temu zapowiedziane – aktualizacjami tyczącymi się niektórych mechanik i opisów. Wierzymy, że zmiany te są pozytywnym uzupełnieniem brakujących elementów oraz poprawią jakość rozgrywki. Poniżej znajdziecie listę zmian, a także informację o następnych aktualizacjach. Pamiętajcie, proszę, że zawsze możecie skorzystać z kanału #przeprowadźmy-dyskujsę, aby tam się wypowiedzieć. Odpowiednim działem do tego będzie mechanika.
Adres forum: https://mangetsu.jcink.net/

WhatComesAfterZamknięcie rekrutacji
Tych, którzy z zainteresowaniem śledzą losy naszego forum może zaciekawić informacja, że zdecydowaliśmy się na jakiś czas zamknąć rekrutację nowych graczy na What Comes After. Oczywiście, jak już wspomnieliśmy, nie na stałe! Z całą pewnością rekrutacja zostanie otwarta ponownie i zachęcamy do stałego śledzenia nowinek od nas, by dowiedzieć się, kiedy będziecie mieli taką opcję!
Adres forum: https://whatcomesafter.pl/

 

SeeTheHallyuPierwszy dzień wiosny
Witamy w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny! Z tej okazji nasze nowe, administracyjne konto Hallyu Bunny przygotowało dla was pierwsze zadanie Mistrza Gry z cyklu drobnych zadań wiosennych - jego treść jest dostępna tutaj.
Dodatkowo przypominamy o trwającym konkursie na postać miesiąca, ponieważ zgłoszenia przyjmujemy do końca weekendu

Adres forum: https://seethehallyu.jcink.net

 

CrescentDreamMultikonta
Dzisiaj mamy dobrą informację dla wszystkich multiholików! Przychodzimy do Was ze zmianą regulaminu dotyczącą wymogów postowych na zrobienie kolejnego multikonta. Zdecydowałyśmy się na uproszczenie systemu zakładania nowego multikonta z wymaganej liczby postów na każdym koncie, na sumę postów na wszystkich kontach.
Dodatkowo w subforach organizacji pojawiły się tematy, w których każdy członek danej organizacji może w formie posta/krótkiego opowiadania opisać swój wkład w rozwój zgromadzenia. Chcemy, aby każdy z uczestników mógł mieć bardziej realny wpływ na rozwój fabularnych działań w danej strukturze, a pomysły i kroki podjęte przez jej członków będą mogły zostać użyte przez Mistrza Gry przy prowadzeniu fabularnych wydarzeń!
Otwieramy dla Was możliwość reklamowania się oraz wysyłania ogłoszeń na konto Midnight Bayou! Jeśli Twoja postać oferuje jakieś usługi, zgubiła klucze, wytwarza makramy albo handluje kwiatkami, może wysłać taką informację na nasze informacyjne konto i oczekiwać posta z jego publikacją!

Ruszyło też nowe tło fabularne.
Adres forum: https://crescent-dream.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz