Vision News 17.03.2024

HashiraZmiany przy tworzeniu postaci
Wraz z trzecim rokiem funkcjonowania forum, tak jak i poprzednim razem, powiększamy pulę Punktów Statystyk, którą gracz otrzymuje do rozdania w informatorze przy starcie gry (80 → 85). Dodatkowo dodany został podział zwrotu punktów przy śmierci postaci - gracze, którzy zginęli podczas wydarzenia z Mistrzem Gry (na przykład misja czy PvP) otrzymają 90% zgromadzonych punktów, a ci, którzy zdecydowali się zabić postać po umówionej fabule - 70%.
Ponadto zakończono aktualizację NPC, wizualizacje odznak w profilach zostały odświeżone, dodatkowo niektóre odznaki otrzymały nowe opisy. Opŕocz tego w Oddechu Słońca odkryte zostały dwie nowe techniki, Oddechy zostały podzielone na te dostępne dla graczy na start (z Karty Postaci) oraz oddechy indywidualne, a do listy oddechów dostępnych dla graczy dołączył Oddech Miłości. Dodatkowe punkty statystyk otrzymywane przy użyciu Oddechów na poziomie S zostały zaktualizowane. Z nowości: Tropiciele Ne/kakushi otrzymali zaktualizowany opis wykonywanej przez nich funkcji, użycie techniki Przejrzystego Świata (Zabójcy HD - S) wymaga teraz posiadania zmysłu minimum na poziomie A, ujednolicone zostały statystyki obiektów przywołanych, które demony tworzą za pomocą Demonicznej Sztuki Krwi (BDA), powrócił uaktualniony spis postaci, rozdane zostały nowe awanse, a do grona moderatorów Road to Hashira dołączył Ichitarō (wraz z multikontami).
Adres forum: https://hashira.forumpolish.com/

MangetsuNowy punkt
KAŻDY GRACZ ZOBOWIĄZANY JEST ZGŁOSIĆ SIĘ PO ODBIÓR ZDOBYTYCH PD ZAMIESZCZAJĄC STOSOWNY WPIS W SWOIM BANKU (WZÓR DO ROZLICZANIA PD ZNAJDUJE SIĘ W TEMACIE) W OKRESIE WYNOSZĄCYM MAKSYMALNIE 30 DNI OD ICH ZDOBYCIA. W PRZYPADKU NIEDOTRZYMANIA TERMINU PRZEPADAJĄ ONE BEZPOWROTNIE, CHYBA ŻE ZOSTANIE WCZEŚNIEJ ZGŁOSZONA NIEOBECNOŚĆ.
Ze względu na usprawnienie pracy osób, które zajmują się prowadzeniem banków obsługą PD, wprowadzono nowy punkt Regulaminu Postaci.
Adres forum: https://mangetsu.jcink.net/

SeeTheHallyuPrzygotowania do Prima Aprilis i nowa zakładka eventowa
Jak już mogliście się dowiedzieć z jednej z naszych ciekawostek (klik), Prima Aprilis obchodzi się w wielu krajach na całym świecie, w tym również w Korei Południowej - z tej okazji, właśnie dziś administracja udostępniła nowy konkurs na Postać Miesiąca (klik), abyście mieli czas na przygotowanie się do wielkiego Dnia Żartów i z uśmiechem zaczęli następny miesiąc!
Powyższe oczywiście nie jest jedyną rzeczą, jaką dla was przygotowałyśmy, ponieważ w naszym dziale eventowym pojawiła się nowa zakładka, związana z cyklem wiosennych mini-eventów. Obecnie figuruje na forum w charakterze zapowiedzi, ale w niedługim czasie zostanie ona zapełniona o świeże atrakcje, dlatego nie zapominajcie zerkać do niej co jakiś czas!
Miło nam również ogłosić, że w związku z rozstrzygnięciem naszej ostatniej ankiety i wygranej opcji związanej z zespołem TXT - jesteśmy również w trakcie tworzenia nowej, wiosennej szaty dla forum i planowo zamierzamy oddać ją do użytku na początku następnego miesiąca.

Adres forum: https://seethehallyu.jcink.net

CrescentDreamNowości w odznakach
Nastąpiły drobne zmiany w odznakach! Pierwsza z nich to przeniesienie kilku z nich z Midnight Scribes do spisu odznak fabularnych.
Oprócz tego powstała zupełnie nowa kategoria odznak w spisie odznak dla użytkownika: Gratitude Groove. Za jej pomocą możecie nagrodzić odznakami innych użytkowników, a miesięczny limit do rozdysponowania, to trzy odznaki na gracza. Jednocześnie zniesiony został limit w odznakach, które odbieracie dla siebie — teraz odznaki z kategorii Midnight Scribes możecie odbierać na każdej postaci!
Powstał także temat, w którym publikujemy aktualizacje odznak — co zapewne zdążyliście zauważyć — oraz temat z podsumowaniem aktualnie trwających eventów.
Dodatkowo powstała grupa na powiadomienia fabularne pojawiające się na forum. Każdy nowy użytkownik jest do niej dodawany przez administrację. W przypadku posiadanych multikont, osoby, które chcą zgłosić konkretne konto do otrzymywania powiadomień, proszone są o zgłoszenie tego w temacie z zamówieniami w kodzie Inne zamówienie.
Ostatnią sprawą, jaką do was przychodzimy, to informacja o problemach technicznych niezależnych od nas. Hosting, na którym stoi Crescent Dream, od kilku dni pracuje nad zmianami na serwerach, przez co korzystanie z forum może być utrudnione. Godziny, w których forum pracuje znacznie wolniej, to zazwyczaj między 13:00 a 15:00 polskiego czasu. Mamy nadzieję, że problem szybko ustąpi, abyśmy wszyscy mogli korzystać z forum bez żadnych ograniczeń!

Adres forum: https://crescent-dream.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz