Vision News 10.03.2024

AlteraMundiPrace i poszukiwania
Nadal trwają poszukiwania osoby chętnej na stanowisko Mistrza Gry! Po długiej dyskusji w gronie, doszliśmy do wniosku, że na dobry początek poszukiwalibyśmy kandydata do roli Mistrza Gry od tak zwanych przeszkadałek. Taka osoba byłaby odpowiedzialna za wymyślenia oraz wstawianie postaciom graczy wpisów do informatorów z obowiązkowymi rzeczami do odegrania, np. pomiędzy sobą, w oparciu o scenariusz wylosowany kostką, pod okiem UP i tak dalej.
Ponadto modyfikacje przeszedł regulamin forum, trwają prace nad forumowym sklepikiem, a administracja przypomina, że została dodana informacja co do sesji wynikających z ingerencji novus ordo u osób bezkastowych.
Adres forum: https://altera-mundi.forumpolish.com/

HaraedoDzień Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet, chcielibyśmy życzyć wszystkim kobietkom dużo zdrowia i radości, abyście zawsze uśmiechnięte kroczyły przez życie, jak najmniej przykrości i trudności, wielu wątków i weny na posty, samych cudownych relacji, i abyście zawsze czuły się najważniejsze, nie tylko w jeden, szczególny dzień w roku! Dlatego też każda żeńska postać posiadająca zaakceptowaną KP otrzymuje od nas mały prezent! 50PF oraz różowa ofuda w sakury, której przerwanie doda wam jednorazowo +45 do uroku! Nagrody można odebrać do 15.03.2024
Adres forum: https://haraedo.forumpolish.com/

 

KrolLewPBFCzas na zmiany!
Forum jakoś się trzyma, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dać mu kopniaka na rozpęd.
6 kwietnia startujemy z nowym wątkiem fabularnym, który będzie wpływać nie tylko na tematy fabularne ale i na akcje specjalne oraz questy. Dodatkowo, w życie wejdzie patch wprowadzający niewielkie zmiany na forum. Więcej szczegółów już wkrótce!
Jeżeli macie jakieś pomysły i chcielibyście dodać coś do gry, to zachęcamy do dzielenia się w odpowiednich tematach na forum i discordzie.

Adres forum: https://lew.ovh

NoweForumBajka PBF z Hazbin Hotel
Kraina Bajek to duża wyspa otoczona morzami i małymi wysepkami, która jest swego rodzaju domem wszystkich postaci z bajek i baśni. Są tutaj trzy główne miasta - stolica Dobrych Postaci, stolica Złych Postaci oraz Neutralne miasto. Naturalnie - to nie jest tak, że Dobre osóbki mogą mieszkać tylko w mieście dla Dobrych!
Nie skupiamy się na odgrywaniu Bajek - to nie jest główny cel forum.
Skupiamy się natomiast na życiu naszych postaci w Krainie Bajek oraz na wpływaniu na Wagę. To nie samo przeżywanie Bajki jest istotne, ale to JAK ją przeżyjemy dzięki Wadze.

Adres forum: https://bajka.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz