Bitwa o Hogwart zakończyła się pokonaniem Lorda Voldemorta. Wszystkie horkruksy zostały zniszczone, jednak za ogromną cenę życia wielu osób. Zwycięstwo pochłonęło i uczniów i nauczycieli, i dorosłych i dzieci, i mężczyzn i kobiety, a przede wszystkim mnóstwo niewinnych istnień. Początkowo pogrążone w żałobie magiczne społeczeństwo, wkrótce zaczęło doceniać z takim trudem odzyskaną wolność. Ulica Pokątna czy wioska Hogsmeade odzyskały swój dawny blask i popularność. Zniesiono wszystkie dekrety wprowadzone pod dyktando poprzednich rządów i oficjalnie ustanowiono równość między czarodziejami bez względu na krew i pochodzenie. Normalnie funkcjonować zaczęły wszystkie urzędy i instytucje na czele z Ministerstwem Magii. Tymczasowo posadę Ministra Magii przejął Kingsley Shacklebolt, zaś na stanowisku dyrektora Hogwartu zasiadła Minerwa McGonagall. Szkoła Magii i Czarodziejstwa obróciła się niemal w ruinę na skutek bitewnych potyczek. Odbudowy wymagało wiele sal, korytarzy i części zamku. Na szczęście z pomocą przyszli rodzice uczniów, którzy czynnie włączyli się w pomoc przy pracach budowlanych i remontowych. Dzięki temu z dniem pierwszy września młodzi czarodzieje będą mogli znów stanąć w murach magicznej szkoły. Największy jednak problem stanowili śmierciożercy. Chociaż większość z nich udało się wtrącić w mury Azkabanu, na wolności wciąż pozostała grupa dawnych popleczników Lorda Voldemorta. Z początku wydawało się, że jest to niejednolita banda, podzielona wewnętrznymi konfliktami, lecz z czasem z powodu konieczności współdziałania w celu wzajemnej ochrony, zaczęli się bardziej jednoczyć. Jedynym problemem ich dzielącym pozostała kwestia przywódcy... mimo kilku ambitnych jednostek tytuł następcy Lorda Voldemorta wciąż pozostał nieobsadzony. A było o co rywalizować, bowiem powoli na jaw zaczęły wychodzić sekrety potęgi tego czarnoksiężnika. Czy to przypadek, że w tajemniczych okolicznościach ponownie miały miejsce zaginięcia mugoli? Kim był ten czarownik i jakich środków użył by zdobyć władzę absolutną... czy zapoczątkował coś co powinno budzić obawy, a czego realizację brutalnie przerwała jego śmierć? Choć Ministerstwo nie chce zdradzać szczegółów i z przekonaniem zapewnia społeczeństwo o bezpieczeństwie i skuteczności w wykrywaniu wszelkich ewentualnych zagrożeń, ponoć dysponuje zeznaniami świadka, który na łożu śmierci wyznał, że był przetrzymywany w miejscu w jakim działy się tak straszne rzeczy jakie wręcz trudno sobie wyobrazić.

Co oferujemy? Przede wszystkim nie jesteśmy kolejnym second life'm w tematyce potterowskiej. U Nas naprawdę wiele się dzieje, akcja płynie wartko, a magia wydaje się niemal wszechobecna. Jesteśmy jedynym forum, które tak solidnie przykłada się do realiów J. K. Rowling wydobywając z nich oddech fantastycznego uniwersum zawartego w siedmiu tomach popularnej powieści. Gwarantujemy dobrą zabawę, wspaniałą atmosferę i niezapomnianą przygodę. Każdy gracz może współtworzyć zupełnie nową historię, której karty zapisują losy Naszych postaci.

Jak wygląda nowa odsłona świata Harry'ego Pottera od strony technicznej? Opieramy się na systemie statystyk, których punkty zależą przede wszystkim od roku uczęszczania do Hogwartu oraz od wieku postaci. To jednak nie umniejsza możliwości kreatywnych Naszych graczy. Rozwojowi postaci służy chociażby Księga Rytuałów, która zawiera opisy takich magicznych tajników jak tworzenie inferiusów czy też dzielenie swojej duszy na fragmenty. Jako, że jesteśmy forum czarodziejskim dużą wagę przykładamy do zaklęć podzielonych według jak najbardziej odpowiednich kategorii oraz eliksirów jakie można wytworzyć na fabule. A skoro i czary to i różdżka, której podstawowe elementy rozwinięto o możliwość korzystania z dodatkowych umiejętności, a zarazem rozwijania zdolności swoich bohaterów. Mimo pewnego nacisku fabularnego jaki położony jest na uczniów Hogwartu, miejsce znajdą u Nas zarówno studenci uczęszczający na Magiczny Uniwersytet im. Nicolasa Flamela oraz dorośli czarodzieje pracujący w jednym z wielu proponowanych zawodów.

Dołącz do Nas i rozpocznij swoją magiczną przygodę!

hogwartdream.cba.pl

Hogwart Dream na forum Vision Lighthouse

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (4)

Dodaj komentarz