X-Men RPG

 

X-Men RPG

 

Fabuła

Doktor Strange w asyście Scarlet Witch i Lokiego z powodzeniem zniszczył kamień, który był powiązany z Wygnaną Królową. Co więcej, jego zniszczenie spowodowało reakcję łańcuchową, która spowodowała śmierć Królowej. Jej niewolnicy stracili życie wraz z nią, nie będąc w stanie egzystować bez mentalnej więzi ze swoją władczynią.

Świat powrócił do względnej normy. Okres spokoju, jaki nastąpił pozwolił na regenerację i odpoczynek. Charles Xavier został wybudzony ze śpiączki i aktualnie przebywa na wyspie Muir, gdzie Moira MacTaggert zajmuje się jego rekonwalescencją. Magneto, którego nietypowe zachowanie najwyraźniej było efektem działania Królowej, powrócił do siedziby Bractwa, planując swoje kolejne posunięcia i uważnie monitorując, co się dzieje z Xavierem.

Wszystko się zmienia w dniu, w którym Daily Bugle publikuje na pierwszej stronie sensacyjny artykuł. Okazuje się, że nawet mając najlepsze intencje, nie zawsze można uniknąć zgubnych w skutkach konsekwencji podjętych działań.

 

Forum

X-Men RPG istnieje od 2007 roku. Forum, które początkowo było skleconym w kilka dni tworem szybko przetworzyło się w społeczność, która wiąże ludzi na lata. Nieważne jak daleko jesteśmy od siebie, tak zawsze nasze XR łączy nas graczy w jedną, wielką rodzinę. Tworzymy przyjazne miejsce dla graczy i jesteśmy otwarci na ich propozycje i sugestie. Jeśli to leży w możliwościach fabularnych i technicznych staramy się je implementować.

Oferujemy dość duży kawałek filmowego Marvela, ale nie oznacza to, że zapominamy o miłośnikach komiksów lub animacji. Czerpiemy z nich inspirację, a nie-filmowe postacie są równie ciepło witane, jak te z filmów. Grono kreatywnych Mistrzów Gry z pewnością urozmaici niejedną rozgrywkę.

 

 

xmenrpg.webd.pro

 X-Men RPG na forum Vision Lighthouse

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (10)

 • Gość (Lussy)

  Odnośnik bezpośredni

  Intrygująca rzecz. Ciekawy sposób na kontynuację pasjonującej, niepowtarzalnej fabuły dotyczącej X-menów i nie tylko. Sam pomysł jako taki nie tylko rozwija i odświeża w nas, fanach twórczości Marvela nową porcję fascynacji postaciami i ich losem, ale i daje możliwość przekazania w kultowy pomysł części siebie. Serdecznie polecam forum X-men RPG, na którym sama działam, działałam i działać będę pewnie przez wiele lat.
  Jesteście najlepsi!
  Z pozdrowieniami, Lucynka. :)

 • Gość (Spidey)

  Odnośnik bezpośredni

  Ludzie są niesamowicie przyjaźni i chętnie pomagają nowym odnaleźć się na forum, co przekłada się na świetną atmosferę. Fabularnie jest na 6, a i wizualnie jest bardzo przyjemnie dla oka. Pajączek poleca te super, hiper, mega, świetne forum!

  Z pozdrowieniami od przyjaznego bohatera z sąsiedzwa! :D

 • Forum wydaje się w porządku, w miarę spoko grafika, połączenie filmowego uniwersum, pozornie ciekawe wątki i fabuła, a jednak nie dane mi jest zagrać przez administrację, a raczej śmiałbym określić - brak administracji. Sprecyzować?
  Kontakt z administracją leży, już pięć dni czekam na odpowiedź w sprawie postaci do przejęcia, pomimo aktywności administratorki niedane mi jest otrzymać odzewu, pomimo zobowiązań i zapewnień. wcześniej wspomnianej.
  Przy takiej komunikacji radzę odpuścić forum każdemu szanującemu użytkownikowi, bo przecież skoro administrator nie może poświęcić czasu nowemu użytkownikowi pomimo zobowiązań, to czemu wy, drodzy i potencjalni gracze, macie poświęcać swój czas forum?

 • Jeśli dobrze podejrzewam jesteś osobą, która chciała przejąć Rogersa. Odpisywałam na Twoje wiadomości, jednak kilka razy odbiłam się o

  Odbiorca nie przyjmuje wiadomości od nieznajomych. Wysłaliśmy w Twoim imieniu zaproszenie do kontaktu. Zostaniesz poinformowany o jego przyjęciu.

  po wysłaniu wiadomości do Ciebie. Wina nie leży po mojej stronie, lecz po Twojej. Mogłeś mnie dodać do listy znajomych na czas ustalania szczegółów lub zmienić ustawienia komunikatora.

 • Z ciekawości - przez jaki kanał próbowałeś skontaktować się z Administracją?

 • Pisał do mnie na GG. Przyjmuję wszystkie wiadomości jakie są do mnie wysyłane. Każdy bez względu czy mam go w znajomych czy też nie, widzi także kiedy jestem dostępna.

 • Nie od dziś wiadomo, że negatywne komentarze przedstawiające złe, aczkolwiek zgodne z prawdą strony X-men RPG, były usuwane, więc nie jest to sianie fermentu. Ten komentarz jest pod reklamą X-men RPG i mówi bezpośrednio reklamie oraz forum.
  Jane trzyma się zasady, że nie chce mieć negatywnych komentarzy pod X-men RPG. Same negatywne nie przejdą, więc wypadałoby napisać coś pozytywnego? Idąc tym samym tokiem myślenie same pozytywne komentarze nie powinny przechodzić. Tyle ode mnie, prawdopodobnie to zostanie usunięte, ale spokojnie mam skopiowane i dam na Eden razem z ss`em tego komentarza i drugim ss`em, gdzie widocznie go nie ma.

 • Wystarczy spojrzeć wyżej by zobaczyć, że nie wszystkie komentarze tutaj są pozytywne. I dla Twojej wiadomości żadne komentarze, które są na portalu nie są usuwane, a jedynie wyłączane z publikacji. Nie ukrywałam stąd żadnych komentarzy jakie się pojawiły poza ewidentnym spamem wysyłanym przez spam-boty.
  Dla ścisłości, Twój komentarz nie mówi nic o X-Men RPG. Jest jedynie odniesieniem do wypowiedzi osoby spod reklamy innego forum, na dodatek nie mającej nic wspólnego ze stanem faktycznym.

 • Gość (Piotrek)

  Odnośnik bezpośredni

  Jane... Chcesz to zresetować i rozpocząć od początku? Brakuje teraz takiego forum a to ewidentnie umarło xD Chętnie zamienię kilka zdań :)

 • Nie planujemy żadnych resetów. Forum ewidentnie nie umarło, lecz tempo jest wolniejsze. Nie jesteśmy forum, gdzie ścigamy się na posty i deadline'y.

Dodaj komentarz