Vision News 31.03.2024

HelpPoszukiwania ekipy do stworzenia forum o tematyce RE
Wpadam tutaj dzisiaj z pewnym ogłoszeniem! A mianowicie poszukuję grona osób, z którymi będę mogła stworzyć i prowadzić PBF o tematyce Resident Evil. Lore mam mniej więcej zarysowany, ale to nic wielkiego. Poszukuję osób wszelakich talentów, a szczególnie tych, którzy mają smykałkę do kodowania i budowania forum właśnie od strony kodu. Oraz kogoś kto wie, jak układać mechaniki i statystyki. Ale przyjmę każdego zainteresowanego
W końcu forum to spora rzecz, każdy się tam przyda.

Kontakt tutaj.

HaraedoCzekoladowe jajka
Z okazji świąt wielkanocnych każda postać otrzymuje od nas drobny upominek w postaci czekoladowego jajka. Jego zjedzenie dodaje jednorazowo +45 do dowolnego wyniku na kostce! Oprócz tego każda postać otrzyma 100 PF! Czas na odebranie nagród mija 07.04 o godz. 23:59
Adres forum: https://haraedo.forumpolish.com

 

WhatComesAfterZakończenie epizodu
Jak dobrze wiemy, wszystko się kiedyś kończy i z tego powodu ogłaszamy zakończenie 2 epizodu obecnej serii na What Comes After. Koniec to też początek, więc witamy z otwartymi rękami rozpoczęcie 3 epizodu, co do którego nasi użyszkodnicy, jak i kadra MG, mają już pewne plany fabularne.
Ponadto epizod fabularnie będzie się rozpoczynał dnia 16 maja 2023 r., co w praktyce oznacza 2 dni przeskoku w czasie między epizodami. Osoby zainteresowane pisaniem retrospekcji mogą wykorzystać ten czas do zaplanowania sobie z kimś takiej rozgrywki.
Adres forum: https://whatcomesafter.pl/

MagicLullabyLoteria wiosenna
Chociaż melodia Kołysanki rozbrzmiewa raz głośniej, a raz ciszej, nie milknie nigdy. Wiosna jest okresem budzenia się do życia, więc i my zbudźmy się do życia i dajmy się ponieść wyobraźni. Wybierzmy numer, który połączy nas z Zaczarowaną Krainą Wróżek i szepnijmy im swoje najświeższe pragnienia.
W loterii może wziąć udział każda z postaci, potrwa ona do 1 maja, a żeby wziąć udział w loterii trzeba mieć zaakceptowaną KR po naniesionych poprawkach wskazanych przez osobę sprawdzającą.
Adres forum: http://www.magiclullaby.pisz.pl/

LorneBayAktualizacje
W dzisiejszym ogłoszeniu mamy dla was informacje dotyczące zmian w regulaminie, których wprowadzenie ma za zadanie uregulować nieścisłości oraz uniemożliwić nadużycia wynikające z korzystania z kuponów.
Więcej o zmianach znajdziecie w tym ogłoszeniu.

Adres forum: https://lornebay.pl

 

SeeTheHallyuKoreańskie Easter Egg Hunt
Jako małe urozmaicenie dla waszego forumowego "ja", przygotowałyśmy grę w chowanego za pomocą konta Hallyu Bunny, które… poukrywało dla was administracyjne jajka! O wielkanocnym wyzwaniu egg-hunt od naszego Hallyu-króliczka możecie przeczytać tutaj i pamiętajcie - nie zdradzajcie pozostałym współgraczom miejsca położenia jajek, by każdy spróbował swoich sił sam! Zadanie trwa do 1 kwietnia do 23:00, więc nie traćcie czasu i ruszajcie w poszukiwania!
Adres forum: https://seethehallyu.jcink.net

 

WarriorCatsZmiany, zmiany, zmiany
Z przykrością informujemy, że od dnia dzisiejszego z grona administracyjnego odchodzi Wydmowy Wiatr (Ćmi Pyłek). Dziękujemy za włożoną w forum pracę. Jednocześnie na stanowisko administratora juniora witamy Jodłową Gałązkę (Sowie Spojrzenie, Borsucza Mordka, Tupocząca Salamandra, Falująca Łapa, Zaćmienie)! Mamy nadzieję, że nowa krew usprawni funkcjonowanie administracji i że dobrze będzie się nam razem pracować.
Poza zmianami w ekipie forum pojawiły się aktualizacje dotyczące regulaminu oraz między innymi Kart Postaci czy formatowania postów. Więcej informacji znajdziecie tutaj.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz