Vision News 11.02.2024

CzarodziejeWalentynki
Kochasz komedie romantyczne i zawsze chciałeś poczuć się jak w jednej z nich? A może pragniesz miłości, choć ta od lat wymyka Ci się z rąk? Może zwyczajnie chcesz spróbować czegoś nowego?Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś „może” – koniecznie musisz zapoznać się z treścią poniżej! W tym roku Wasza ulubiona Słodka Swatka przygotowała dla Was coś specjalnego. Możecie wybrać się na randkę w ciemno z osobą wybraną przez niezawodną Swatkę.
Na Czarodziejach walentynkowe zabawy.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

HerbiaHerbiowe Herbarze
Herbia rozrasta się w ilość użytkowników i zarazem postaci pochodzą z najdalszych zakątków świata, lecz regionom, prowincjom i miastom brakuje oficjalnych cech charakterystycznych - herbów, barw, symboli!
Chcielibyśmy zaprosić was do kolejnego konkursu, w którym możecie zaproponować godła, herby, symbole i barwy dla miejsc Herbii. Możecie przygotować je w formie graficznej, opisowej lub jakiejkolwiek innej, jaka tylko przyjdzie wam na myśl.

Konkurs na Herbii potrwa do końca lutego. Do wygrania będą indywidualne nagrody dla postaci oraz medale dla każdego, kto weźmie udział.
Adres forum: https://herbia-pbf.pl/

DieAcNocteAktualizacje
W sklepie mistrza gry pojawiły się nowe przedmioty magiczne, które pomogą rzemieślnikom w tworzeniu swoich wyrobów. Oprócz tego przedmiot konsekrowany zmienił cenę z 20 na 15 PD.
Adres forum: https://dieacnocte.forumpolish.com/

 

SeeTheHallyuKoreańskie Walentynki
Oficjalnie zaczynamy dni miłości na See the Hallyu i z tej okazji, zgodnie z obietnicami z poprzednich ogłoszeń, administracja przygotowała dla was mały prezent - mianowicie nowy wygląd forum, który sami wybraliście dla siebie w niedawnym głosowaniu. Dzięki temu od dzisiaj przez nielimitowany czas możecie cieszyć się serduszkową skórką w motywie The Boyz (którą przełączyć możecie na dole strony, nad discordem). Mamy nadzieję, że wam się spodoba!
Powyższe nie jest jednak jedyną atrakcją, jaką przygotowałyśmy. Ci, którzy są z nami nieco dłużej z pewnością są już całkiem nieźle zaznajomieni z obchodami Walentynek w Korei Południowej, dlatego dla nowych osób - małe przypomnienie, że w każdej chwili możecie o nich poczytać w forumowej ciekawostce (klik), bo ta wiedza z pewnością przyda wam się do innych sposobów świętowania z nami dni zakochanych. Tradycyjnie, jak niemalże co miesiąc, organizujemy tematyczny konkurs Postać Miesiąca (klik), której termin zgłoszeń upływa 21 lutego o północy. Dodatkowo, See the Valentines, aka nasz forumowy kupidyn, przygotował dla was równe czternaście zadań (klik), jakie możecie wykonywać na forum i zgarnąć za to punkty MG - termin umieszczania postów kończy się 15 marca o północy, czyli dzień po White Day!
Gotowi na okazanie sobie odrobiny forowej miłości?

Adres forum: https://seethehallyu.jcink.net

SapphireCreekWalentynkowy zawrót głowy!
Walentynki zbliżają się wielkimi krokami zatem, zgodnie z obietnicą, na forum pojawiło się kilka atrakcji związanych ze świętem zakochanych.
Dla fanów niespodzianek została przygotowana zabawa w rytmach ulubionych przebojów o miłości — I love you like a love song! Wystarczy wylosować numer w jednej z czterech kategorii i rozegrać grę na podstawie otrzymanej piosenki. Limit gier przypadających na jednego gracza wynosi cztery utwory.
Jeżeli lubicie romantyczne gesty, udostępniamy dla Was także pocztę walentynkową, poprzez którą możecie przesłać życzenia bądź prezenty dla swoich fabularnych drugich połówek, zarówno anonimowo jak i imiennie.
Zwolenników klasycznej formy zabawy może zainteresować trwający w domu kultury w Meadowbrook Lane festiwal Walentynowy— po prostu załóżcie swój temat i bawcie się dobrze!
Wisienką na torcie jest natomiast walentynkowa loteriada, w której możecie zgarnąć całkiem sporo nagród. Na chętnych czeka czternaście zadań, zarówno fabularnych, jak i niefabularnych. Więcej szczegółów znajdziecie w odnośniku. Koniecznie sprawdźcie, co na Was czeka! <3
Sylwestrowy event w Diamond Lodge pomału chyli się ku końcowi. Ostatni post Manitou pojawi się w przyszłą niedzielę, wypatrujcie powiadomień od mistrza gry. Zakończenie wydarzenia będzie oznaczało także zamknięcie obecnego rozdziału fabularnego. W związku z tym, przypominamy o trwającej promocji na multikonta, o której wspomniane zostało w ogłoszeniu #33.
Ostatnie, lecz wcale nie mniej ważne: na forum pojawiła się pula nowych odznak!

Adres forum: https://sapphirecreek.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz