Vision News 04.02.2024

DieAcNoctePierwszy rok
Z okazji pierwszych urodzin forumowych życzymy wam wiele weny, angażujących wątków, ciekawych relacji, ambitnego rozwoju, mnóstwa punktów doświadczenia i pięknych postów! Dziękujemy, że jesteście tu z nami i mamy nadzieję, że zostaniecie na kolejny rok. A my przygotowaliśmy dla was urodzinowe nowości i prezent: do 11 lutego, do 23:59 możecie odebrać darmowe surowce o kwocie do 50 PD.
Ponadto specjalizację ze zdolności zastąpił IV poziom, rozbudowano katalog zdolności, magia rytualna przeszła potężną przebudowę, rozszerzono rzemiosło rytualne, doszła mechanika tworzenia laleczek voodoo, w sklepiku Mistrza Gry pojawił się odmieniony dział surowców, przebudowę przeszły umiejętności specjalne. Dodatkowo zaszła zmiana w odmienności wskrzeszeńców, wprowadzono w regulaminie zmianę zgodnie z którą po roku aktywnej pracy na rzecz forum można otrzymać 1 darmowy limit oraz dodano 63 nowe osiągnięcia, a część ze starych została zmieniona
Adres forum: https://dieacnocte.forumpolish.com/

WhatComesAfterNowości
Nowości! Wszyscy je uwielbiamy! Dzisiaj to lekko przebudowana mechanika krótkofalówek. Nic wielkiego, po prostu zmieniliśmy miejsce, w którym komunikacja radiowa się odbywa na forum oraz zaktualizowaliśmy temat z mechaniką krótkofalówek.
Dodatkowo na What Comes After zaktualizowano mechanikę wypraw.
Adres forum: https://whatcomesafter.pl/

 

WhatComesAfterZmiany w administracji
Troche zaległych formalności. W związku z odejściem Karo (Orzechowa Gwiazda, Wieczorna Rosa, Echo) z Administracji, dziękujemy jej za nieoceniony wkład w stworzenie i prowadzenie Starlight, oraz długie adminowanie.
Nowym adminem został Szad (Znikająca Łapa, Jabłkowa Gałąź, Chaber)!
Rekrutacja na treningi na Mistrza Gry została tymczasowo wstrzymana do odwołania.

Adres forum: https://starlight.forumpolish.com

SapphireCreekKilka regulaminowych zmian
Na forum pojawiła się właśnie ankieta, w której możecie oddawać swoje głosy na szip miesiąca. Przypominamy, że każdy użytkownik bez względu na liczbę posiadanych multikont, może oddać tylko jeden głos.
Pełna lista zmian jest tutaj.
Adres forum: https://sapphirecreek.pl

 

CrescentDreamPodsumowanie ankiety i zmiany w regulaminie
Przychodzimy dziś do Was w związku z większymi — i mniejszymi — zmianami w regulaminie. Zaczniemy od największej, to jest zmiany dotyczącej oznaczania treści kontrowersyjnych w postach.
Ze zmianami i wynikami ankiety można zapoznać się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://crescent-dream.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz