Vision News 19.11.2023

HashiraDrugie urodziny
Drodzy gracze Road to Hashira, z okazji naszego wspólnego święta Administracja składa wam serdeczne podziękowania za towarzyszenie nam w tej dwuletniej już podróży! Wkraczamy właśnie w trzeci rok działalności i mamy nadzieję, że zestaw niespodzianek, który dla was z tej okazji przygotowaliśmy pozytywnie nastawi was na kolejne lata wspólnego tworzenia forum. Uniwersum w dalszym ciągu raptownie się rozwija, fabuła powiększa, a my nie poprzestajemy w próbach ulepszania dla was, i dla nas samych, miejsca do wspólnych pisarskich rozgrywek. Przed nami jeszcze wiele wątków, przelanych na papier relacji i formujących kształt tego świata wydarzeń. Zapraszamy do wspólnego kroczenia drogą, która prowadzi do zostania najsilniejszym!
Na Road to Hashira mnóstwo zmian i nowości.
Adres forum: https://hashira.forumpolish.com/

DieAcNocteMechanika pojedynków
Tym razem małą metamorfozę przeszła mechanika pojedynków. Zmieniony został system wykonywania akcji przez postacie. Nieznacznie zostały zmienione progi na uniki.
Ponadto nieznacznie zostały zmienione progi w modyfikatorach za ujemne punkty życia, od tej pory postacie mogą przenosić 10 zestawów świec rytualnych, które nie wchodzą w podstawowy limit 8 przedmiotów, wprowadzono nową Księgę Czarów, która zyskała aż 85 nowych zaklęć. Oprócz tego z listy osiągnięć zniknęło archaiczne Deszczowa pogoda, zostały dodane 3 osiągnięcia, nieznaczna zmiana zaszła w mechanice niszczenia przedmiotów zaklętych.
Adres forum: https://dieacnocte.forumpolish.com/

KrolLewPBFSystem kostek
Aby ułatwić interpretację rzutów przy walce i polowaniu, powstał do tego kalkulator, który znajdziecie pod tym linkiem.
Jeśli macie wątpliwości jak zinterpretować wynik rzutu, wystarczy wkleić wartości z kostek oraz swoje statystyki.

Poza tym dobiega końca event duchowy. Gracze mogą nadal dokończyć rozpoczęte wątki.
Adres forum: https://lew.ovh

 

SeeTheHallyuHallyu na TikToku
Chciałybyśmy ogłosić, że nasze See the Hallyu stara się iść z duchem czasu i intensywnie myślimy o nowych rozwiązaniach. Szczególnie chcemy wychodzić naprzód świeżym graczom, aby przedstawić im nasze forum, a tym, co są z nami już dłuższą chwilę - zapewnić nowe towarzystwo do gier i integracji. Rynek PBF z roku na rok wydaje się jednak coraz mniejszy, a nasze możliwości reklamowe są nieco ograniczone, przez co pomyślałyśmy o założeniu tiktoka aby spróbować w ten sposób dotrzeć do kogoś nowego. Byłybyśmy wdzięczne o pierwsze serduszka lub/i obserwacje konta seethehallyu!
To właśnie tam będziemy od czasu do czasu umieszczać jakieś krótkie filmiki zachęcające do forum i, oczywiście, jesteśmy dalej otwarte na wasze propozycje. Posiadamy w ekipie kogoś, kto zajmuje się editami, więc pamiętajcie, że zawsze możecie nam coś jeszcze zasugerować jako tiktokowy kontent w forumowych prośbach lub na odpowiednim kanale naszego discorda.

Adres forum: https://seethehallyu.jcink.net

MayoClinicZmiany w administracji Mayo Clinic
Dzień dobry, w dniu dzisiejszym żegnamy w administracji @Jamie Whitlock, w której miejsce wstąpi @Ruelle I. Prescott.
Serdecznie dziękujemy Jamie za jej wkład w pracę forum, poświęcony czas i pomysły. Jednak bez obaw o zadania MG, które dzielnie przeprowadzi Wam do końca. ;)
Jednocześnie, powitajmy ciepło w administracji Ruelle. Ruelle lubi szopy, bardzo często sprawuje dyżur od 7 do późnych godzin nocnych. Można na nią krzyczeć tylko kiedy nie wstawi porannego mema.

Adres forum: https://mayo.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz