Mysticat
 
Zlecenie dla twórcy/administratora forum PBF na MystiCat.pet

 

Cześć! Mam do zaoferowania wyjątkową okazję zarobienia jako administrator forum PBF :O

Obrazek
Krótko o tym kim jestem

Mam 32 lata, zawodowo zajmuję się game devem (projetkowanie, programowanie, zarządzanie) od ponad 10 lat. Jestem współzałożycielem i adminstratorem na https://granica-pbf.pl. Występuje tam pod nickiem Meridion. Możecie mnie znaleźć pod tym nickiem również na http://visionlighthouse.eu i https://eden-pbf.pl, a także kojarzyć z nieistniejących już portali związanych z PBF.

 

Na czym polega moja oferta

Jestem obecnie w trakcie tworzenie gry online z tematyką oscylującą wokół magicznych kotów. Stronę projektu możecie znaleźć pod adresem https://mysticat.pet. Znajdziecie tam informacje o nim.

W ramach promocji gry, oraz PBFów jako takich zamierzam zalożyć i prowadzić PBFa osadzonego w świecie gry i dość luźno z nim związanego. Niestety nie mam czasu na jego prowadzenie (wolę skupiać się na rozwijaniu samej gry) i tutaj wchodzisz właśnie Ty! Poszukuję osoby lub osób, które zajęłyby się prowadzeniem takiego forum.

Oferuję za to wynagrodzenie pieniężne. W tej chwili jestem w stanie zaoferować je w wysokości do 1000zł miesięcznie, jednak nie ukrywam, że wolałbym zdecydowanie niższe, ale jeśli znajdzie się ktoś wyjątkowo obeznany w tematyce to nie przepuszczę okazji na zatrudnienie go ???? Dlatego proszę rozważcie oczekiwane wynagrodzenie w zależności od tego jak kompetentni się czujecie. Nie jest to praca w pełnym wymiarze godzinowym, oferuję umowę zlecenie lub umowę b2b.

Szczerze też przyznaję że nie jestem w stanie na chwilę obecną zapewnić stałości tego zatrudnienia, więc jest to póki co umowa z miesiąca na miesiąc. Wszystko zależy od powodzenia projektu samej gry online. Z drugiej strony w przypadku odniesienia przez niego sukcesu, mogę zaoferować w przyszłości podwyżkę / zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym.

Pierwsza zapłata dopiero po wystartowaniu PBFa i napisaniu przez graczy 50 postów fabularnych – zapłata za przepracowany cały okres do tego czasu, zabezpieczenie dla mnie na wypadek gdybyście zostawili tworzenie forum w połowie roboty ???? Pierwsza umowa może w tym wypadku być umową o dzieło.

Na czym będzie polegać twoje zadanie

Waszym zadaniem będzie przede wszystkim administrowanie forum i zarządzanie użytkownikami. Akceptowanie kart postaci, moderowanie forum, dbanie o jakość postów. Od was zależy jedynie czy będziecie robić to osobiście, czy też znajdziecie sobie moderatorów / mistrzów gry od tego – uwaga: do was należy wynagradzanie takich osób, lub nakłanianie do robienia tego hobbistycznie. Prowadzenie forum zgodnie z wymaganiami opisanymi w dalszej części ogłoszenia.

Waszym obowiązkiem będzie również stworzenie mechaniki rozgrywki, tego jak ma wyglądać karta postaci, na jakiej zasadzie będzie ma działać… no wszystko to co jest związane z startem nowego forum. Od swojej strony zapewniam ogarnięcie forum od strony skryptu, hostingu, oraz wyglądu ogólnego forum. Jeśli chodzi o kartę postaci zamierzam wprowadzić skryptowe rozwiązanie takie jak na Granica PBF: https://grymuar.granica-pbf.pl/Kreator_Postaci

Możliwość pracy całkowicie zdalnie. Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, wtedy czasem warto by się było zobaczyć i obgadać sprawy osobiście, ale raczej nie częściej niż dwa razy na miesiąc.

 

Wymagania i wytyczne odnośnie forum

Akcja forum osadzona musi być w świecie MystiCat (jego opis będzie z czasem rozwijany) i być z nim zgodna. Należy pilnować by gracze stosowali się do jego zasad i nie pisali o rzeczach nieistniejących w tym świecie.

Gracze będą się wcielać w rolę kota i odgrywać go. Interakcje z innymi kotami, wyprawy do do dziczy, porządkowanie własnego leża… Wszystko w zgodzie z fabułą świata MystiCat. Jeśli ktoś czytał powieści Erian Hunter, z cyklu Wojownicy, to będzie dokładnie wiedział o jakiego typu klimaty chodzi.

Obrazek

Wymagana przynajmniej średnia jakość postów, z kierunkiem w utrzymywaniu ich jakości jak najlepszych, To samo dotyczy się opisów postaci graczy. Posty fabularne nie muszą być super długie, ale muszą zawierać przynajmniej kilka zdań i być napisane poprawną polszczyzną.

To najistotniejsze elementy, szczegóły już do wspólnego opracowania po nawiązaniu współpracy.

 

Kogo szukamy

Wymagania absolutne, nie podlegające negocjacji:
 • Komunikacja na zasadzie “per ty”, jeśli nie czujesz się komfortowo aby spoufalać się w ten sposób, niestety muszę odmówić tej ofercie.
 • Ukończone 18 lat.
 • Umiejętność pracy w zespole – przewiduje zatrudnienie dodatkowych administratorów jeśli budżet na to pozwoli.
 • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów bez mojego zaangażowania (im mniej czasu będę musiał poświęcać na PBFa tym lepiej).
 • Kreatywność i inicjatywa – umiejętność wychodzenia z własnymi propozycjami rozbudowywania forum, organizowaniem konkursów dla graczy i innego angażowaniu ich w korzystanie z forum, proponowanie rozwiązań związanych z skryptem.
Wymagania bardzo istotne, podlegające negocjacji tylko jeśli możesz zaoferować coś super ekstra:
 • Przynajmniej półroczne doświadczenie w prowadzeniu PBFa, poparte dowodami na to (wystarczą linki/screeny).
 • Aktywność jako admin i nie robienie sobie dłuższych przerw od forum. Nie oznacza to pracy w każdy dzień - a raczej poświęcenie przynajmniej kilku godzin każdego tygodnia.
 • Bardzo dobra znajomość polskiej gramatyki i poprawnego pisania – jeśli nie czujesz się dobrze w tym, musisz umieć zorganizować sobie kogoś kto będzie poprawiał twoje teksty, albo inny sposób na poprawne pisanie. Wymaganie dotyczy informacji które umieszczam na forum, w kontaktach ze mną i innymi członkami zespołu MystiCat nie jest to wymagane.
Mile widziane, ale nie wymagane, będą:
 • Doświadczenie jako gracz na PBF.
 • Doświadczenie z fabularnymi grami RPG.
 • Wszelkie doświadczenie i zdolności literackie, włączając w to formalne wykształcenie w kierunku polonistyki i tym pokrewnych.
 • Wszelkie zdolności graficzne i artystyczne.
 • Zdolność samodzielnego zarządzania forum od strony skryptu – instalowanie dodatków, robienie update skryptu.
 • Zdolności programistyczne, umiejętność pisania własnych wtyczek do forum/modyfikowania już istniejących.
 • Znajomość praktyk SEO.
 • Dobra znajomość angielskiego, w szczególności umiejętność pisania poprawnie gramatycznie w nim, wykształcenie w tym kierunku lub certyfikat mile widziane.

Jak zgłosić swoją ofertę:

Oferty można przesyłać do końca lutego 2022.

Zgłoszenia należy przysyłać w formie maila na adres: praca@mysticat.pl.

Jako tytuł maila podawajcie: “PBF administrator: “ i wasze imię i nazwisko, albo nick którym chcecie się posługiwać w kontaktach ze mną.

Możecie dołączyć CV ale nie jest ono konieczne i raczej nie będzie miało wpływu za dużego na wybór osoby.

Jeśli posiadacie jakiś dorobek literacki (napisane opowiadanie, opis świata, lokacji), możecie dołączysz w załączniku, akceptowalne formaty to .pdf, .rtf, .odt, .tex, .dvi. W ostateczności .png albo .jpg. Jeśli tekst jest dłuższy niż trzy strony A4 proszę o przysłanie jedynie fragmentu.
Formularz zgłoszenia

 

Formularz zgłoszeniowy:


Kontakt:
(e-mail, nr. telefonu lub discord)

Oczekiwane wynagrodzenie na miesiąc:
(obecnie przyjmujemy jedynie oferty równe lub poniżej 1000zł, jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności jestem w stanie negocjować bardziej kwotę, ze względu że będę dostawał dofinansowanie/ulgi z tej racji)

Średnia ilość godzin tygodniowo jakie poświęcicie na administrowanie za powyższe wynagrodzenie:

Interesująca mnie forma umowy:
(umowa zlecenie / b2b)

Zakres kompetencji:
(czym oprócz zajmowania się użytkownikami i ogólnopojętym administrowaniem forum możecie się zajmować, przykładowo: promocja PBFa w internecie, opisywanie świata, tworzenie mechanik rozgrywki, zarządzanie stroną techniczną forum, przygotowywanie szablonu forum)

Poziom znajomości angielskiego:
(nie wymagany, ale bardzo mile widziany)

PBFy które prowadziłem/am lub nadal prowadzę jako administrator:
(link do PBFa jeśli wciąż istnieje/wyjaśnienie dlaczego upadł, okres w którym sprawiliście tą funkcję, krótki opis tego czym się zajmowaliście, nick na forum).

PBFy w które grałam/em jako gracz:
(link do PBFa, nicki postaci, jeśli strona PBFa nie istnieje to krótki opis tego kim grałeś/aś)

Światy które tworzę/tworzyłam:
(linki gdzie można znaleźć informacje o nich/lub załącznik z fragmentem opisywanego świata)

Pozostały dorobek literacki:

Moja wiedza o kotach lub innych zwierzętach domowych:
(masz koty, ile mieszka razem z tobą? wiesz coś o nich? byłeś/aś w wolontariacie w fundacji pomagających zwierzętom)

Mój stosunek do zwierząt domowych:

Moja wiedza o grach online z tematyką oscylującą wokół posiadania stworzonek/chowańców:

Dlaczego ja:
(dlaczego mamy wybrać akurat ciebie, wszelkie dodatkowe informacje, maksymalnie 2500 znaków).

More in this category: « Pięć po dwunastej: Rising

Komentarze

 • Brak komentarzy
Dodaj komentarz