Mayo Clinic RPG

Zapowiedzi powstających PBFów

Postprzez Vena » 2 paź 2023, o 14:11

Obrazek

do kogo kierujemy?

Jesteś tu pacjentem? W Mayo Clinic światowej klasy specjaliści i wolontariusze pomogą Ci poczuć się mile widzianym i dobrze zaopiekowanym gościem. Możesz się tu cieszyć opieką zdrowotną na wysokim poziomie i specjalistyczną wiedzą kliniczną, która zawsze skupia się na Tobie i Twoim dobrze.

Aspirującym lekarzem? Poznaj budynki, które nazwiesz domem, wraz z laboratoriami, w których możesz skupić się na nowych odkryciach; bibliotekami, przeznaczonymi do spokojnej nauki; oraz salami lekcyjnymi, w których rozwiniesz swoją karierę. Łatwodostępność do wiedzy jest kluczem w całej Twojej edukacji — dlatego tutaj drzwi zawsze będą stały przed Tobą otworem.

Szukasz pracy? Tutaj sama Cię znajdzie, bo obok lekarzy, Mayo Clinic szuka i zatrudnia tak samo młodych i ambitnych ludzi, jak i starszych, rozglądających się za nowymi perspektywami. Mayo Clinic zapewnia dobre warunki pracy niezależnie od tego, czy wolisz pracę w kafeterii, przy obsłudze i konserwacji rentgena, w sklepiku medycznym, przeciwległym barze, czy luksusowym hotelu.


opis fabuły

Kampus Mayo Clinic na Florydzie posiada jeden z najbardziej wiodących programów przeszczepów wątroby w kraju, ceniony jest za innowacyjną praktykę i badania w dziedzinie neurologii, medycyny transplantacyjnej oraz leczenia raka. Zespoły specjalistów świadczą usługi w ponad 40 specjalnościach medycznych i chirurgicznych. Przyjmowane są tu najznakomitsze jednostki, od znanych dyplomatów, po gwiazdy sportowe i zwykłych ludzi, korzystających z rozwiniętego programu non profit – tak głosi ulotka szpitala.

Idąc korytarzem widzisz gabinety szefów oddziałów, nowoczesny sprzęt i zadbany budynek. Mijasz profesora i jego rezydentów oraz kulturalnego lekarza, udzielającego pomocy bezdomnemu. Ani przez sekundę nie myślisz wtedy o tym, że być może ten lekarz kończy właśnie 20-godzinną zmianę i konfrontuje się z narkomanem, wracającym trzeci dzień z rzędu po leki. Nie myślisz też, czy chirurg stojący przy stole operacyjnym, operując 7-letniego pacjenta, nie przypomina sobie o swoim chorym dziecku, które zostawił pod opieką w domu. Nie zastanawiasz się, czy odgłos głośnego uderzenia palców pielęgniarki o klawisze klawiatury, nie jest odgłosem jej gniewu na chłopaka, który ją zdradza. I ani przez chwilę nie pomyślisz też o tym, że machająca mopem starsza Pani żyje nowym romansem swojego syna.

Musisz wiedzieć, że dobry szpital, to nie tylko ładny budynek i jego renoma, to stojący za nim ludzie.


techniczne

— Forum będzie miało premierę za 2-3 tygodnie.
— Będzie to SL z elementami bardzo prostej (opcjonalnej) mechaniki postaci.
— MG, będzie losowo ingerował w rozgrywki graczy (zgadzających się na ingerencję MG).
— Co jakiś czas przewidujemy większe wydarzenia i sesje.
— Fabuła będzie się toczyć głównie wokół szpitala i jego personelu.
— Dodatkowymi grupami będą policjanci, straż pożarna, naukowcy i pacjenci, a także zostawiamy niewielki margines dla zwykłych cywili, pracujących blisko szpitala.
Avatar użytkownika
Vena
 
Posty: 32
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:56

Postprzez Vena » 15 paź 2023, o 20:30

aktualności:

— Forum będzie miało premierę w ten piątek (tj. 20.10.2024), godzina jeszcze nieznana.
— Dokonujemy już ostatnich szlifów i weryfikacji tematów.
— Zdradzamy mały sekret, że w mechanice forum posiadamy już gotowy system reputacji postaci. :> Prosty i nieskomplikowany, nastawiony na swobodną rozrywkę, bez wymaganych zadań nadzwyczajnych. Jest to opcja, dla tych, którzy chcą swoje prywatne wątki wykorzystać także do ogólnoforumowej aktywności. ;) Więcej o tym po oficjalnej premierze.
Avatar użytkownika
Vena
 
Posty: 32
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:56

Postprzez Vena » 20 paź 2023, o 18:29

forum otwarte!

— Zapraszamy na forum TUTAJ
— Możemy się spotkać także na Discordzie > TUTAJ
— Jeśli zastanawiasz się od czego zacząć, zapraszamy TUTAJ, celem krótkiego wprowadzenia. :)
Avatar użytkownika
Vena
 
Posty: 32
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:56


Powrót do Zapowiedzi

cron