Mangetsu PBF

Uniwersum
Mangetsu PBF to forum RPG stworzone na podstawie mangi Jujutsu Kaisen autorstwa Gege Akutami. Mamy aktualnie 2023 rok, a świat z pozoru nie różni się w żadnym stopniu od tego, który my znamy - tak przynajmniej jest dla zwykłych ludzi. Prawda jednak jest taka, że poza normalnymi śmiertelnikami, na świecie można spotkać byty zwane klątwami, które powstają z negatywnych emocji i takimi też się żywią. Zdolne do wszelkich aktów przemocy, do dziś dzień trzymane są w swojego rodzaju szachu poprzez Czarowników Jujutsu. Są to ludzie, którzy rodzą się z niezwykłymi zdolnościami umożliwiającymi im kontrolę swojej wewnętrznej mocy zwanej Przeklętą Energią. Dzięki niej mają oni możliwość nie tylko dostrzeżenia Klątw, ale również zadania im realnych obrażeń, które w konsekwencji doprowadzić mogą do całkowitego egzorcyzmu i pozbycia się zagrożenia.

Fabuła
Każdy gracz rozpoczyna swoją przygodę jako członek Mangetsu, Organizacji która została założona ponad 70 lat temu w celu utrzymywania pokoju, a także zapewnienia bezpieczeństwa zwykłym ludziom. Taki stan rzeczy był niezachwiany aż do ostatnich kilku miesięcy, kiedy to coraz częściej do uszu członków Mangetsu dochodziły słuchy, że zło znajdujące się na Okinawie zaczyna coraz bardziej się uaktywniać. Użytkownik, jako młoda osoba, która dopiero zaczyna swoją karierę, ma możliwość rozwoju w wielu wybranych przez siebie ścieżkach, a co za tym idzie pnięcia się ku górze w samej strukturze organizacji.

Mechanika

  • Forum posiada system rozwoju oparty na Punktach Doświadczenia, które gracze zdobywać mogą na wiele sposobów. Część z nich niezależna jest nawet od ingerencji MG, a co za tym idzie, każdy użytkownik w dużej mierze sam dawkuje rozwój swojej postaci
  • Misje, eventy, wydarzenia fabularne oraz zmieniająca się fabuła forum, to rzeczy które możecie u nas spotkać. Stawiamy bardzo mocno na aktywny rozwój świata przez nas stworzonego.
  • System podstawowych statystyk, umiejętności profesji czy technik, które w klarowny i prosty sposób umożliwiają na uplasowanie postaci w danych "widełkach", dzięki czemu każdy gracz widzi rozwój swojej postaci.
  • Forum przeznaczone jest dla każdego, gracze którzy chcą skupić się na rozwoju emocjonalnym swoich postaci, a także zdobywaniu relacji, mają taką możliwość poprzez istniejącą na forum trilokację. Dla tych jednak, którzy pragną uczestniczyć bezpośrednio w wydarzeniach fabularnych, nasi Mistrzowie Gry przygotowują wszelkiego rodzaju aktracje w postaci misji czy indywidualnych wydarzeń.
  • Dzięki temu, że forum nie opiera się bezpośrednio na wydarzeniach z Mangi, nie ma konieczności jakiejkolwiek znajomości Jujutsu Kaisen. Nasz zespół stworzył obszerne tematy techniczne, w których zawarte zostały wszelkie informacje niezbędne do rozpoczęcia pełnoprawnej rozgrywki.

mangetsu.jcink.net

Mangetsu PBF na forum Vision Lighthouse

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz