Król Lew PBF

Postprzez The Lion King » 14 wrz 2023, o 18:24

Obrazek


Czym się różni Mufasa od forum Król Lew PBF?
Mufasa dalej jest martwy!


Po długiej przerwie powracamy z nowymi pomysłami i energią do działania.
Na forum możesz zanurzyć się w klimacie Króla Lwa prowadząc wykreowaną przez siebie postać. Od tego jakich wyborów dokonasz mogą zależeć losy całej Lwiej Krainy. Zastanawiasz się pewnie, co w ogóle mogą takie lwy robić oprócz wylegiwania się w Upendi? Otóż, poza tym co lewki lubią najbardziej, czyli polowaniem i walką, możesz zajmować się wykonywaniem najróżniejszych przedmiotów jako rzemieślnik, niesieniem pomocy chorym jako medyk lub zakłócaniu wiecznego odpoczynku Mufasie jako szaman. A to do dopiero wierzchołek góry, bo nowy system pozwala na eksperymentowanie ze swoimi pomysłami.
A to wszystko zachowane zostało w klimatach jednej z najsłynniejszych animacji Disneya.

Chcesz polować na potężne zwierzęta i przerabiać je na trofea do powieszenia nad legowiskiem? Droga wolna.
A może wolisz coś bardziej ambitnego i na wzór Skazy chciałbyś zlikwidować kolejnego lwioziemskiego króla? Przy obecnej ilości pretendentów do tronu na pewno starczy dla wszystkich chętnych.
Jeżeli interesuje cię spokojne pisanie i skupienie się na rozwijaniu relacji postaci, z dala od toczących się wojen i intryg, to na wątkach pobocznych znajdziesz upragniony spokój.
Niezależnie od tego, czy chciałbyś spiskować, pomagać innym, czy może walczyć, na Król Lew PBF znajdziesz coś dla siebie.


Dołącz do nas i usłysz swój ryk!

https://lew.ovh/
Avatar użytkownika
The Lion King
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 gru 2018, o 18:58

Powrót do Zwierzęta

cron