Vision News 03.03.2024

CzarodziejeWidziadła
Smog nad Wyspami coraz bardziej się rozprzestrzenia, zdaje się osiadać dosłownie wszędzie, zupełnie, jakby zamierzał wcisnąć się w każdą dziurę, jakby zamierzał przemknąć pod progami domostw, wsunąć się do każdej jamy i legowiska dzikiego stworzenia, jakby każdy przedmiot miał się delikatnie mienić. Pył zdaje się skrzyć w słońcu, lśni w blasku księżyca, a nawet jaśnieje pośród ciemności. Nie ma od niego odwrotu, jest bowiem dosłownie wszędzie, dominując w krajobrazie, tworząc bajkową przestrzeń. Halucynacje, które do tej pory dotknęły ledwie kilka osób, zdają się rozlewać na cały czarodziejski świat, pochłaniając coraz więcej istnień. Nie ma ucieczki od pyłu, próbującego zdominować całą przestrzeń, nie ma również ucieczki od konsekwencji zbyt długiego przebywania w tym smogu...
Ponadto na Czarodziejach w Hogwarcie rozpoczął się już nowy semestr.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

DieAcNocteCzłowiek jest jak ćma
Trwają zapisy na tajemnicze wydarzenie, które w istotny sposób może wpłynąć na dziejącą się w świecie przedstawionym Apokalipsę wg św. Jana. Wydarzenie nie będzie zagrażać życiu i zdrowiu postaci. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszystkie magiczne postacie. Nie obowiązuje limit multikont, co oznacza, że na wydarzenie można zapisać dowolną liczbę postaci w dowolnej randze (neutralnych lub pochodzących z kowenów). Fabularna data wydarzenia to 26 maja 1985. Zapisy na wydarzenie są przyjmowane do 10.03 (niedziela).
Adres forum: https://dieacnocte.forumpolish.com/

 

MangetsuZespół fabularny
Drodzy Współgracze, przychodzimy dziś do Was z oficjalną informacją w kwestii, która wcześniej już się pojawiała, ale nie była jeszcze podawana do oficjalnej informacji. Zespół zajmujący się fabułą forum, wychodzi do Was z koncepcją historii, która jest rozwijana wielotorowo, nie tylko poprzez misje i eventy, ale również poprzez różne kontakty z NPC, które odbywają się poza wcześniej wyszczególnionymi formami. Prawdopodobnie będziemy pośrednio lub bezpośrednio wychodzić do was z propozycjami fabuł z NPC, którzy są oficjalnie umieszczeni na forum lub pozostają tajni. Niemniej, inicjatywa może leżeć również po waszej stronie, jeśli chcecie odegrać fabułę z udziałem postaci niezależnej, zgłosicie się, proszę do któregoś z nas, abyśmy mogli ocenić, jak dalece jest to możliwe i ustalić szczegóły.
Adres forum: https://mangetsu.jcink.net/

StarlightZmiany w regulaminie i systemie MG
Regulamin został zredagowany, by niektóre zasady były łatwiejsze do zrozumienia, a także w kilku punktach zmieniony. Poniżej opisane są największe zmiany, w tym możliwość stworzenia piątej postaci.
Za upolowanie dużej ilości zwierzyny w jednej sesji z MG będą teraz przyznawane bonusy do PD zdobytego w całej sesji. Za upolowanie 5 zwierzyn dodawane będzie 5 PD do ilości PD za całą akcję, zaś za upolowanie 10 zwierzyn wzwyż - 10 PD. Bonusy te nakładają się na siebie i maksymalnie za jedną akcję można dostać 15 PD bonusowych PD.

Do systemu MG została dodana [urlhttps://starlight.forumpolish.com/t298p20-ogloszenia#56358]nowa zasada[/url].
Adres forum: https://starlight.forumpolish.com

SeeTheHallyuMarcowe Hallyu
Witamy w marcu! Czujecie zbliżającą się wiosnę? My również, dlatego poza wiosennymi porządkami na forum mamy dla was część równie wiosennych ogłoszeń!
Miło nam poinformować, że marzec rozpoczynamy mini-eventem Miss Dispatcher skupionym na obchodach Ruchu 1 Marca w Korei, o którym więcej możecie przeczytać w naszej ciekawostce, natomiast plotkę samą w sobie macie pod tym linkiem - punkty zgarnąć za nią będzie można przez niecałe dwa tygodnie (do 15 marca włącznie).
Poza eventem chciałybyśmy również myśleć powoli nad zastępstwem za naszą zimową skórkę, a w związku z tym, iż spodobał wam się nasz pomysł skórek tematycznych, również i teraz, na wiosnę, chciałybyśmy udostępnić wam głosowanie (tradycyjnie - na naszym discordzie; do 9 marca do 23:30), gdzie tym razem do wyboru będziecie mieli następujące opcje:
1) TXT - koncept albumu The Name Chapter: TEMPTATION
2) Enhypen - koncept albumu Dimension: Answer
3) Zerobaseone - koncept teledysku In Bloom
4) YooA - koncept teledysku Bon voyage
5) Red Velvet - koncept teledysku Feel My Rythm
6) GFRIEND - koncept teledysku Apple
Nie zapominajmy również o tym, iż parę dni temu zdążyliśmy, po dogrywce, rozstrzygnąć nową Postać Miesiąca. Zdecydowaliście, że najlepszymi amorkami ze stawki byli shin taewon oraz Kim Taehyung, którym serdecznie gratulujemy oraz przypominamy, aby nie zapomnieli odebrać nagród w swoich skrzynkach MG!

Adres forum: https://seethehallyu.jcink.net

ErrorKoniec Ottawy!
Cześć! Jest to nasze ostatnie ogłoszenie na tym forum. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by najpierw stworzyć miejsce, w którym będzie miło spędzać czas, a później je ratować. Nie wyszło.
Nie tak to sobie planowaliśmy i jest nam przykro. Mieliśmy wiele pomysłów, nie wszystkie zdążyliśmy wykorzystać i to się już nie zmieni. Na pewno będziemy jeszcze analizować wszystko, co się tutaj zadziało i wyciągniemy z tego wnioski.
Forum będzie aktywne do 18 maja. Do tej pory można na nim grać albo zapisać swoje Karty Postaci czy poszukiwania — po tym terminie nie będzie możliwości, by odzyskać te i inne dane.
Nie będziemy wrzucać postaci do nieaktywnych (możemy aktywować te, którymi chcecie ponownie zagrać, będziemy również akceptować nowe Karty Postaci). Mimo to regulamin wciąż obowiązuje, więc jeśli nie napiszecie posta przez 10 dni, inna osoba będzie mogła przejąć Wasz wizerunek.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami przez PW lub na Discordzie.
Dziękujemy za Wasz czas i wszystkie napisane przez Was posty.
Do zobaczenia na Ottawie i w PBF-owym świecie!

Adres forum: https://ottawa-pbf.pl

CrescentDreamKilka ogłoszeń z Crescent City
Przychodzimy dziś do Was z drobnymi korektami w regulaminie oraz krótkimi ogłoszeniami będącymi odpowiedzią na propozycje użytkowników.
Ogłoszenie pierwsze dotyczy tematu z aktualizacją dodawanych odznak. Wszystkie nowo dodane odznaki – oprócz uzupełnienia puli w odpowiednich spisach – będą umieszczane w tym temacie dla zachowania porządku i łatwiejszego odnajdywania tych odznak, które jeszcze nie zostały przez Was zebrane, żeby nie szukać ich każdorazowo we wszystkich tematach.
Zdecydowałyśmy także, że odznaki przypisane do organizacji, będą przyznawane automatycznie za przynależność do danego stowarzyszenia. Dlatego postaci, które odebrały tę odznakę za posty, mogą odebrać jedną darmową odznakę z puli odznak dla postaci, a w kodzie odbioru – w rubryce "liczba postów" umieścić uzasadnienie "darmowa odznaka za odznakę organizacji". Odznaki dla postaci, które nie mają odebranej odznaki organizacji, zostaną przyznane przez administrację.
Widzimy, jak chętnie tworzycie multikonta – i bardzo nas to cieszy! – ale wiemy, jak upierdliwe może być odklikiwanie wszystkich powiadomień na wszystkich kontach, dlatego zdecydowałyśmy się na stworzenie specjalnej grupy na ogłoszenia fabularne. Jeśli chcesz, aby konkretne konto zostało przypisane do grupy na ogłoszenia fabularne, daj nam o tym znać w tym temacie do piątku (01.03) do północy, w przeciwnym razie w przyszły weekend administracja doda do tej grupy losowo wybrane konto.
W temacie z wzorem dziennika został dodany także kod ze spisem konwersacji telefonicznych, które można dodać do tematu z dziennikiem. Prosimy o zrobienie twardego resetu (Ctrl + F5)!
Na koniec przychodzimy z informacją, że ruszyły ankiety z wyborem Królowej i Króla Mardi Gras! Głos w ankietach możecie oddać w subforum z eventami. Ankiety potrwają do 29.02 do godziny 20:00, a po tym czasie zostaną wyłonieni zwycięzcy. Zapraszamy do oddawania głosów!

Adres forum: https://crescent-dream.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz