Vision News 25.02.2024

CzarodziejeBollywoodzkie wesele
Czas odpuścić sobie czarty, ciężkie wspinaczki i inne wymagające rzeczy. Zapraszamy na imprezę! Para młoda postanowiła zaprosić WSZYSTKICH, nawet nieznanych randomów z Anglii... Dlaczego? Kto wie, ale jedno jest pewne: czeka was huczna i gorąca zabawa! Więc weźcie pod bok swoje sympatie, by dosko się bawić! Albo przyjdźcie sami, a może znajdziecie drugą połówkę!
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

 

MangetsuZmiany w składzie
Ponieważ osoby, które tworzyły to forum i wyszyły z sugestią, że chciałby wrócić do dalszej nad nim pracy i pomóc w jego rozwoju, następują od dziś zmiany w składzie osobowym grupy tworzącej. Wierzymy, że zachodzące zmiany pomogą ulepszyć dotychczasową rozgrywkę, głównie, jeśli chodzi o kwestie techniczne i dla tych, którzy grają nie będą stanowić znacznego odstępstwa. Pragniemy zapewnić, że nie oznacza to żadnych drastycznych zmian w dotychczasowym sposobie prowadzania Mangetsu, a jedynie na ulepszenie dotychczasowych rozwiązań.
Adres forum: https://mangetsu.jcink.net/

WhatComesAfterNowości
Powstała nowa mechanika o nazwie "Postacie w tle"! W wielkim skrócie są to postacie, które kiedyś należały do graczy, lecz z powodu porzucenia, nie są aktywne fabularnie, jednak ich postać nie zniknęła kompletnie z gry, a trafiła pod opiekę MG. Nie chcemy, aby wszystkie postacie porzucone przez graczy były spisane na straty i ginęły w dziwnych okolicznościach, więc stąd taka decyzja. Takie postacie nie są szczególnie aktywnie na głównej fabule, niby gdzieś tam nadal istnieją w świecie rozgrywki, mijacie się z nimi na korytarzach, pomagają Wam w wypełnianiu obowiązków w dywizjach, jednak nie wchodzicie z nimi w większe interakcje.
Ponadto aby gracze byli lepiej poinformowani o bieżących sprawach forum w temacie służącym do komunikacji z administracją, dodano wzory na aktywację/dezaktywację swoich postaci oraz wzór na zmianę wizerunku postaci, a także przebudowano lekko regulamin gry.
Adres forum https://whatcomesafter.pl/

StarlightDrobne zmiany w systemie MG
Szukanie konkretnego gatunku drapieżnika lub zwierzyny od dzisiaj zacznie być możliwe na zasadach szukania konkretnych medykamentów. W zależności od poziomu tropienia będzie można odszukać wyznaczoną ilość drapieżników lub zwierzyny w akcji.
Z treścią zmian można się zapoznać tutaj.
Adres forum: https://starlight.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz