Vision News 28.01.2024

HerbiaPoziomy zamożności
Aby ułatwić Wam kontrolowanie stanu swojej kiesy bez konieczności liczenia każdego drobnego wydatku, wprowadzone zostają poziomy zamożności, na podstawie których prowadzący Bard lub Mistrz Gry będą podejmować decyzje dotyczące tego, na co stać Waszą postać, a na co nie. Przy tworzeniu postaci będzie należało wybrać jeden z poziomów, który będzie pasował do opisu historii postaci, a który następnie zostanie zatwierdzony (bądź zmieniony) przez osobę sprawdzającą kartę postaci. Najwyższy poziom, bogaty, jest niedostępny dla postaci na start. Można osiągnąć go wyłącznie poprzez działania fabularne.
Adres forum: https://herbia-pbf.pl/

AlteraMundiZmiana miesiąca
Za niedługo na forum nastąpi zmiana miesiąca fabularnego. Pożegnamy Grudzień, a przywitamy Styczeń! Zgodnie z obietnicą ruszy wówczas event, którego motywem przewodnim będzie wystawa dzieł sztuki w muzeum w Luwrze. Post rozpoczynający pojawi się dokładnie 1 Lutego, o czym zostaną poinformowani uczestnicy. Do końca tego tygodnia można się jeszcze zgłaszać.
Ponadto administracja przypomina o uzupełnieniu dzienników o wszystkie rozgrywki na fabularny Grudzień, a także o obowiązku aktualizacji informatora w związku ze zmianą kodu oraz mechaniki. Dodatkowo zachęca do wzięcia udziału w ankiecie na pomysły na nowe mutacje pozytywne oraz przypomina o nadal trwających poszukiwaniach 2 Mistrzów Gry.
Adres forum: https://altera-mundi.forumpolish.com/

WhatComesAfterEpizod 2
Tak jak było mówione, rozpoczynamy nowy epizod, Epizod 2, kończąc tym samym Epizod 1! W nowym Epizodzie okres fabularny przypada na 14 maja 2023. Zapraszamy do rozpoczynania rozgrywek! W dniu dzisiejszym, wszyscy, dla których coś mam, będą mieli wpis w informatorach. Rozgrywki w Epizodzie 1 zostały już zamknięte, jednak oczywiście zachęcamy do kontynuacji niektórych z nich w formie retrospekcji.
Adres forum: https://whatcomesafter.pl/

SeeTheHallyuMini-event gangowy i nadchodzące Walentynki
Obecnie na forum rozpoczął się mini-event gangowy, o którym możecie przeczytać w najnowszej plotce Miss Dispatcher (link), za który możecie dostać punkty. Z tej również okazji w skrzynkach większości mafiosów (ale nie tylko!) wylądowały czarne zadania Mistrza Gry, a nastroje w mieście zrobiły się nieco mniej spokojne...
Ale, ale! Administracja ma również świadomość, że niedługo na forum powinno zrobić się bardziej romantycznie z okazji zbliżających się Walentynek i White Day (a o sposobach ich obchodów w Korei możecie przeczytać tutaj) - z tej okazji miło nam poinformować, że z kolejnym mini-eventem wystartujemy już niedługo, a podczas niego dostaniecie od nas drobny prezent, który... sami sobie wybierzecie! Dokładnie tak - zdecydowałyśmy, ażeby motyw naszej walentynkowej skórki oddać do decyzji wam, ponieważ zostanie ona z nami na stałe, nawiązując do motywu przegłosowanego, k-popowego zespołu. Głosowanie jest już dostępne na naszym discordzie i potrwa do 28 stycznia do 23:00! Wśród opcji mamy ofertę nowej skórki w motywie BTS, The Boyz, (G)I-dle, a także Stray Kids! Niech wygra lepszy!

Adres forum: https://seethehallyu.jcink.net

LorneBayZmiana w ekipie
Koniec stycznia przynosi kolejne zmiany w gronie administracyjnym, a z dotychczasowej ekipy odchodzi Natalia (remigius soriente). Dziękujemy jej za dbanie o losy forum od samego początku jego istnienia, a także wsparcie oraz zaangażowanie, jakimi obdarzała nas przez cały ten czas.
Już wkrótce na forum pojawią się walentynkowe, specjalne zabawy, w których tradycyjnie będziecie mogli otrzymać wyjątkowe nagrody. Już teraz zachęcamy was do wzięcia udziału we wszystkich atrakcjach, a póki co tradycyjnie życzymy wszystkim dużej ilości weny.

Ponadto pojawiło się kilka drobnych zmian, z którymi można się zapoznać w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://lornebay.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz