visionnews586

WhatComesAfterZmiany
Obecny okres fabularny zakończy się 27 stycznia, w tym samym dniu rozpocznie się też Epizod 2 Sezonu 2, będzie on miał miejsce 14 maja IC, czyli 4 dni po obecnym epizodzie. W tym przedziale czasowym szykujcie się na to, że mogą do nas dołączyć fabularnie nowe postacie. W tym dniu będzie też miał premierę Epizod 1, czyli podsumowanie rozgrywek z ostatnich 2 miesięcy.
Ponadto Wieczorny Bar zostanie otwarty z datą 10 maja, planowany jest przeskok w czasie, a do regulaminu forum został dodany nowy punkt w kategorii KARTY POSTACI.
Adres forum: https://whatcomesafter.pl/

MorsmordreKalendarium
Od pierwszego dnia forum obserwujemy, jak działa stworzona przez nas mechanika i już od ponad ośmiu lat szlifujemy ją, by jak jak najlepiej oddawała zarówno klimat forum, jak i Wasze postaci. Wiąże się to z wprowadzeniem na przestrzeni lat dużej ilości zmian, większej w pierwszych latach, niż teraz, gdy została doprowadzona do bardziej satysfakcjonującego efektu. Jest to problemem dla postaci, które wracają na forum do aktywności po bardzo długiej nieobecności. Specjalnie dla nich stworzyliśmy kalendarium zmian mechanicznych, które pomoże przygotować nieaktywną postać na konieczne zmiany.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

SapphireCreekAdministracyjne przetasowania i promocja
Przychodzimy do was z drobnymi roszadami na naszym pokładzie. Dziś skład administracyjny opuszcza Cerise Whitman. Bardzo dziękujemy za wkład i zaangażowanie w budowanie forum i mamy nadzieję, że zostanie z nami jako graczka. Natomiast do naszego grona dołączają dzisiaj Teddy Osborne i Callahan Laurent, do których teraz możecie zwracać się z wszelkimi pytaniami i problemami. Cieplutko witamy je w ekipie i życzymy dużo zapału i dobrych pomysłów. W dodatku z dniem dzisiejszym przenosi uprawnienia na konto .
Jak wiecie, na forum ma właśnie miejsce kolejne wydarzenie, które stanie się wprowadzeniem do kolejnego rozdziału fabularnego, w który zaangażowane zostaną rodziny fabularne oraz gang. W związku z faktem, że wiele miejsc w nich pozostaje jeszcze nieobsadzonych, mamy dla was drobną promocję.
Po pierwsze, od dziś wprowadzamy możliwość posiadania nie jednej, a dwóch postaci z głównych rodzin fabularnych oraz gangu. Po drugie, każda osoba chętna stworzyć postać z rodziny, której moderatorem jest Manitou, może do końca stycznia skorzystać z promocji -50% na multikonto! W tym celu wystarczy złożyć odpowiednią rezerwację na członka rodziny, a podbijając kartę użyć kodu #50%off.
A pod koniec stycznia pojawi się garść informacji na temat tego, co przygotowałyśmy dla Was na zbliżające się wielkimi krokami Święto Zakochanych.

Adres forum: https://sapphirecreek.pl

CrescentDreamGarść nowinek
W pierwszej kolejności chcemy Wam ponownie przypomnieć o konieczności założenia oraz uzupełnienia tematu z dziennikiem oraz o tym, że zarówno link do niego, jak i zaakceptowanej karty postaci obowiązkowo należy uzupełnić w profilu. Przypominamy również o aktualnie trwającym tle fabularnym i zachęcamy do odnoszenia się do strajków w Waszych rozgrywkach fabularnych, bo czekają na Was odznaki.
Chcemy Was także poinformować o zmianach w składzie administracji. Nasze grono opuściła Turkusowa, której bardzo dziękujemy za wkład włożony w tworzenie forum! Jednak ekipa administracyjna wciąż pozostaje w składzie sześcioosobowym, gdyż dołącza do nas Tucha ( Remigiusz Kamiński)! Mamy nadzieję, że ciepło ją przyjmiecie.
Kolejna wiadomość z naszej strony dotyczy szczęśliwego wydarzenia, które będzie miało miejsce w White Magnolias Club! Wszystkich członków klubu zapraszamy do zapoznania się z tablicą ogłoszeń, na którą wpadło zaproszenie na przyjęcie zaręczynowe Elizabeth LeVue, członkini klubu i córki Teresy LeVue - prezeski klubu i burmistrzyni Nowego Orleanu. Spóźnialscy, którzy nie zamieścili informacji o członkostwie w klubie przy pisaniu karty postaci lub w dzienniku, mogą to zrobić poprzez złożenie zamówienia (w kodzie "inne"), pod warunkiem dopisania krótkiego uzasadnienia, na jakiej podstawie ich postać należy do klubu.

Adres forum: https://crescent-dream.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz