Vision News 14.01.2024

WhatComesAfterInterakcje
Forum musi się rozwijać! Wszyscy o tym wiemy. Dlatego my, tj. administracja, po konsultacjach z graczami i naszych wewnętrznych rozmowach, postanowiliśmy zaimplementować nowy punkt regulaminu znajdujący się w kategorii ROZGRYWKA.
Administracja zwraca się do użytkowników o zapoznanie się z nowymi zasadami.
Adres forum: https://whatcomesafter.pl/

 

SeeTheHallyuSee the Hallyu wkracza w nowy rok z całą listą zmian
Witamy w Nowym Roku! Mamy nadzieję, że mieliście fantastyczne święta i przywitaliście 2024 rok na tyle dobrze, że jesteście gotowi na nowe wyzwania oraz możliwości za nim idące. My zdecydowanie tak, ponieważ, jako administracja, zdążyłyśmy wdrożyć kilka zmian oraz, aby umilać wam korzystanie z forum na kolejne miesiące naszej działalności i, bez przedłużania, oto ich lista:
1) Nowa postać miesiąca, którą podsumowujemy miniony rok, a waszych faworytów możecie zgłaszać do 20 stycznia br. do 20:00.
2) Nowe wzory: Z przyczyn niezależnych od nas przez grudzień mogliście doświadczyć problemy z wyglądem większości używanych szablonów. Część z nich zdołałyśmy uratować, ażeby nie obarczać was wymianą np. waszych relacji i kalendarzy, oddając wam do użytku nowe wzory jedynie w miejsce tych, dla których nie widziałyśmy już szansy dalszego funkcjonowania - w ich miejsce oddajemy wam więc nowe i przepraszamy za niedogodności. Od dziś możecie liczyć na nową Miss Dispatcher (posty + komentarze),która przychodzi do was z noworoczną plotką, a także na oddany już jakiś czas temu, nowy wzór telefonu. Naprawione zostały szablony dla ogłoszeń, poszukiwań, relacji i kalendarzy.
3) Zmiany regulaminowe:
a) 2.2.1 - postanowiłyśmy o przenoszeniu niedokończonych kart postaci z działu "tworzone" z upływem trzech, a nie dwóch miesięcy (wyłączając miesiąc trwający).
b) 2.5.2. i 2.5.2.1. - doprecyzowałyśmy terminy rezerwacji. W przypadku rezerwacji wizerunku są obliczane z pominięciem dnia rezerwacji i trwają przez daną ilość dni (3 lub 2) do północy dnia ostatniego. Jeżeli chodzi o zamówienia fabularne - są obliczane z pominięciem dnia zamówienia i trwają przez 5 następnych dni do północy dnia ostatniego. Dzięki temu łatwiej będzie i nam, i wam odnośnie pilnowania terminów.
c) 3.1 - usunęłyśmy dostępność wszystkich nie-organizacyjnych działów (w tym również offtop) dla osób bez zatwierdzonych kart postaci z uwagi na ostatnie wydarzenia związane z fakekontami, aby zwiększyć ogólne bezpieczeństwo.
d) 3.2. - zdecydowałyśmy się na dużą zmianę aktywnościową z uwagi na zgłaszane przez was sygnały, że 14 dni na posty fabularne nie jest satysfakcjonującym terminem. Forum powinno być dla nas wszystkich przede wszystkim dobrą zabawą, a z drugiej strony zależy nam na aktywności, przez co pomyślałyśmy o kompromisie. Od teraz, aby zachować kolor i nie trafić do nieaktywnych po napisaniu pierwszego posta fabularnego, konto musi wykazywać aktywność fabularną przynajmniej raz na 14 dni (tj. postem fabularnym, smsem, wpisem ig, etc.), abyśmy miały podgląd na to, że faktycznie chcecie zachować daną postać.
e) 3.5.4., 3.5.4.2., 3.5.4.3. - usunęłyśmy dotychczasowe punkty o wytwórniach niefabularnych, zostawiając jedynie punkt 3.5.1 w zmienionym brzmieniu.
f) 4.4. - po powrocie z nieobecności dotychczasowo mieliście 3 dni na powrót, które obecnie wydłużyłyśmy do 5, abyście mogli spokojniej szukać towarzyszy wątkowych po skończeniu np. choroby lub wyjazdu.
4) Oraz, na sam koniec, przypominamy, że pierwsze ponoworoczne czyszczenie postaci nieaktywnych odbędzie się po 14 stycznia! Dopilnujcie, aby wasze postacie do tego czasu spełniały wymóg aktywności, aby nie dostać szarego koloru.

Adres forum: https://seethehallyu.jcink.net

OttawaOttawa 2.0 już działa!
Miło nam powitać Was na nowej, odświeżonej Ottawie! Dziękujemy za Wasz kredyt zaufania i mamy nadzieję, że będziecie czuć się tutaj dobrze — dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było.
Nowa Ottawa to w pewnym sensie owoc naszej współpracy z użytkownikami. Zebraliśmy w całość Wasze uwagi, wskazówki oraz prośby z feedback boxa i scaliliśmy je w odświeżenie projektu. Ottawa jest nowa nie tylko z wyglądu — zmienia się również kilka innych aspektów. Najważniejszym z nich jest, rzecz jasna, wątek fabularny. Będzie on rozwijany przy udziale użytkowników, którzy mogą dołączyć do jednej z dwóch ulicznych grup biorących udział w nielegalnych wyścigach: Blue Ravens i Wild Wolves. Zgłoszenia można wysyłać w tym temacie. Tam również dowiecie się więcej na temat grup.
Adres forum: https://ottawa-pbf.pl

CrescentDreamTło fabularne i drobne zmiany
Dzisiaj mija pierwszy tydzień od otwarcia forum! :stars: Dziękujemy Wam za to, że z nami jesteście i tak aktywnie angażujecie się w rozgrywki, tworząc z nami magiczną fabułę Nowego Orleanu. W dzisiejszym ogłoszeniu przychodzimy do Was z garstką nowych informacji.
W poprzednim ogłoszeniu wspominałyśmy o zbliżającym się tle fabularnym, które rusza już dzisiaj! :excited: Znajdziecie je podtym linkiem. Tło fabularne będzie trwało do końca lutego i zostało podzielone na kilka etapów. Jeżeli odniesiecie się do nich w swoich rozgrywkach, za każdy etap będzie do odebrania specjalna odznaka! W związku z rozpoczęciem się tła fabularnego, ponownie przypominamy o konieczności założenia dziennika, którego posiadanie jest obowiązkowe.
Chcemy Wam również przypomnieć o dostępnej na forum zabawie z wróżbami. Zachęcamy do zakładania tematów w odpowiednim dziale, aby Madame Lafitte mogła umieścić w nich swoje przepowiednie. Za rozegranie fabuły z motywem wróżby możecie odebrać nagrodę w formie odznaki!
Na koniec chcemy Was poinformować o kolejnych drobnych zmianach w regulaminach.

Pełna lista zmian w regulaminie znajduje się tutaj.
Adres forum: https://crescent-dream.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz