Vision News 07.01.2024

MagicLullabyPrzedmioty magiczne
Sporym zmianom uległ temat przedmiotów magicznych. Wszystkich prosimy o zapoznanie się z nim i wprowadzenie potencjalnych zmian do swoich Kart Rozwoju poprzez przyszłościowe aktualizacje. Z uwagi na poczynione w nim zmiany, został edytowany również temat fasolek.
Przedłużono obecny rozdział o miesiąc, czyli do 2 lutego 2024 roku, administracja zaprasza również do wykonywania rozdziałowych wyzwań. Dodatkowo została udostępniona możliwość własnoręcznego ustawienia sobie tytułu użytkownika oraz trwają nieustające poszukiwania chętnych osób do roli Mistrzów Gry
Adres forum: http://magiclullaby.pisz.pl/

HashiraRok Królika - odznaka 2023
Wraz z Nowym Rokiem, zbliża się także zmiana daty w chińskim kalendarzu, którego istnienie miało spory wpływ na kulturę Japonii w rozgrywanych przez nas czasach. I tak jak w 2022, gdy mijający rok nagradzaliśmy odznaką Tygrysa, tak i tym razem chcemy podziękować wam za grę z nami w Roku Królika poprzez możliwość zdobycia specjalnej odznaki.
Na Road to Hashira aby zdobyć odznakę należy w dniach 24.12.2023 - 07.01.2024 napisać przynajmniej jeden post.
Adres forum: https://hashira.forumpolish.com/

AlteraMundiAktualizacje
Wprowadzono małą zmianę do regulaminu. Od dziś minimalna długość posta to 1000 znaków zamiast na wysokość avatara.
Ponadto do mechaniki dodano tabelę z opisem miesięcznego rozliczania sesji za pkt, do tematu atrybutów głównych dodano informację o systemie punktowania sesji pod okiem MG oraz UP, dodano podział na rasy pod kątem wpływu działania atrybutów na poszczególne formy, zmieniono system rzutu z kości z K6 na kość K12, atrybuty otrzymały poszerzone opisy, dodano schemat tego, jak pkt wpływają na atrybuty i rzuty, atrybut wiedzy zmienił nazwę na "Opanowany", usunięto atrybut "Wytrzymałość", dodano dodatkowy atrybut "Wtajemniczenie", zmieniono wymagania co do Lupusa, zmieniono wymagania do zdobycia odczytywania wspomnień i przekazywania wspomnień, zmniejszono ilość specjalizacji, zmieniono nazewnictwo wad i zalet, część mutacji odpowiednio dodaje lub odejmuje punkty od wyniku rzutu kości, mutacja "Konserwatysta" przeszła całkowity remake. Dodatkowo administracja przypomina o uzupełnieniu informatorów o pole ingerencji MG wraz z polem dodatkowych informacji, przypomina o tym, że do końca fabularnego grudnia jest możliwość zmiany mutacji specjalne, a także przypomina o plotkach, które nadal można losować.
Adres forum: https://altera-mundi.forumpolish.com/

MidgardPrzypomnienie
Chcielibyśmy jednocześnie przypomnieć Wam o aktualizacjach starych kronik, znajdujących się dziś w archiwum, w których zostały zmienione kody. Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych może być to uciążliwe ze względu na ilość rozgrywek – w związku z czym każdy, kto zaktualizuje kroniki według nowych wzorów i aktualni swoje rozgrywki będzie mógł ubiegać się o dodatkowe 20 PD. Punkty za zaktualizowane kroniki można ubiegać się do 15.01.
Wraz z Nowym Rokiem na Midgardzie ruszyły długo wyczekiwane wydarzenia fabularne.
Adres forum: https://midgard.forumpolish.com/

LorneBayZmiany w składzie
Korzystając z okazji, że mamy waszą uwagę, pragniemy ogłosić zmianę w składzie. Od dzisiaj Lilka (Divina Norwood), przechodzi na w pełni zasłużony urlop, z którego – mamy nadzieję – szybko do nas powróci! Na tę chwilę bardzo dziękujemy za wszystkie oryginale pomysły, którymi umilała czas użytkownikom oraz całą pracę, którą włożyła w forum.
Jednocześnie informujemy, że swój urlop kończy Maja (benjamin hargrove), której powrotu do grona administracyjnego bardzo wyczekiwaliśmy.

Ponadto piątego stycznia Lorne Bay skończyło dwa i pół roku.
Adres forum: https://lornebay.pl

SapphireCreekNowy event
Serdecznie zachęcamy do rozgrywania udostępnionych scenariuszy fabularnych. W tym miejscu chciałybyśmy też zachęcić Was do tworzenia postaci z Bractwa oraz pozostałych rodzin fabularnych, ponieważ ich zaangażowanie przewidziane jest w kolejnych działaniach fabularnych.
Dodatkowo ruszyły zapisy na nasz kolejny forumowy event. Zachęcamy więc do zgłoszeń, zarówno tych, którzy otrzymali zaproszenia, ale także pozostałe postaci, posiadające II lub III poziom ingerencji Mistrza Gry, które chciałby spróbować wkręcić się na bal sylwestrowy u Lowellów. Dla innych graczy zostaną również udostępnione tematy, nienadzorowane przez Manitou, w których pisać mogą pisać wszystkie postaci, bez względu na posiadany poziom MG.
Na forum pojawił się również nagrodowy prezentownik, za pomocą którego możecie przekazywać swoje niewykorzystane nagrody innym użytkownikom. żeby nieco rozjaśnić zasady otrzymywania, przekazywania oraz wykorzystywania nagród, stworzyłyśmy dla Was zbiór zasad, o którym więcej przeczytacie tutaj.
I na sam koniec, coś dla najwytrwalszych użytkowników, którzy wykonali wszystkie zadania z naszego adwentowego kalendarza. Przygotowałyśmy dla was specjalną odznakę, po której odbiór możecie zgłosić się w tym temacie, w uzasadnieniu zamówienia podając linki do wszystkich wykonanych zadań oraz wskazując konto, na które odznaka ma być dodana.

Adres forum: https://sapphirecreek.pl

NoweForumNowy Orlean już otwarty!
Nowy Orlean został założony w 1718 roku przez francuskich osadników, a już w 1722 został on stolicą Luizjany. Pierwotnie miasto nosiło nazwę La Nouvelle–Orléans i Francuzi panowali nad miastem aż dwukrotnie. W 1762 roku władzę przejęli Hiszpanie, jednak Luizjana wróciła do pierwotnych założycieli już w 1801, a w 1803 roku Napoleon Bonaparte sprzedał terytoria Luizjany Stanom Zjednoczonym. W 1815 roku odbyła się Bitwa pod Nowym Orleanem, gdzie Wielka Brytania próbowała podbić miasto. Próba jednak okazała się porażką ze strony Brytyjczyków.
Otwarcie forum nastąpiło wieczorem szóstego stycznia.
Adres forum: https://crescent-dream.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz