Vision News 03.12.2023

SpectrofobiaSystem odznak
Mam zaszczyt przedstawić nowość, która zawitała na forum, a jest nią system odznak! Odznaki to małe, obrazkowe nagrody wyświetlane w profilu postaci. Są one przyznawane za wykonywanie określonych zadań na forum, wyzwań fabularnych oraz udział w eventach. Odznaki mogą być dostępne do zdobycia cały czas lub sezonowo (np. wyłącznie na czas trwania konkretnego eventu).
Na Spectrofobii pojawiło się 47 odznak. Odznaki powitalna, za napisanie Karty Postaci, liczbę postów i staż na forum są przyznawane automatycznie. Po pozostałe należy zgłaszać się indywidualnie.
Adres forum: http://spectrofobia.forumpolish.com/

AlteraMundiAktualizacje
Nastąpił przeskok fabularny i wraz z dniem 1 grudnia zaczyna się fabularny grudzień.
Oprócz tego zostały poprawione opisy ras, udostępniono opisy przywódców frakcji i ich przywódców, w lipcu nastąpił upadek rady, niektóre dzielice zostały przejęte przez Novus Ordo, rody wampirze połączyły się, tworząc jedną, zjednoczoną frakcję wampirów, a watahy wilkołacze połączyły się, tworząc jedną, zjednoczoną frakcję wilkołaków. Dodatkowo na terenie V dzielnicy powstał hotel - azyl dla nieśmiertelnych i ludzi, którzy wiedzą o ich istnieniu, możliwa jest edycja karty postaci do końca fabularnego grudnia, a przebywanie na dzielnicach Novus Ordo nie jest proste. Ponadto trwa zabawa zimowa, w której każdego dnia można otworzyć okienko w kalendarzu adwentowym oraz konkurs na zimowy profil.
Adres forum: https://altera-mundi.forumpolish.com/

MangetsuOgłoszenie
Chcielibyśmy serdecznie powitać nowych graczy, którzy dołączyli do naszej społeczności w ostatnim czasie. Mamy nadzieję, że będziecie czuć się tutaj dobrze oraz jeszcze lepiej się bawić. Ponadto, dziękujemy wszystkim, którzy grali tu wcześniej lub niedawno rozpoczęli rozgrywkę, za wszystkie posty, które aktywnie piszecie od ponownego otwarcia forum, widok ten sprawia, że robi nam się cieplej w serduszkach.
Dodatkowo na okres grudnia, wynagrodzenie za posty fabularne zostaje bonusowo zwiększone o 5 PD oraz trwają poszukiwania chętnych do roli Mistrzyni Gry / Mistrza Gry.
Adres forum: https://mangetsu.jcink.net/

WarriorCatsGrudniowe eventy
Zgodnie z tradycją zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznych edycjach: Wielkiego Konkursu, Secret Santa oraz Świątecznej Poczty. Prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami, ale przede wszystkim życzymy wszystkim udanej zabawy i zachęcamy do uczestnictwa!
Grudzień jest dość zabieganym miesiącem, zarówno w prawdziwym życiu (święta i inne atrakcje, mniej i bardziej przyjemne) jak i na forum (niech pierwszy rzuci kamieniem kto nie olewał odpisów na rzecz szykowania prezentu na Secret Santa). Rozumiemy więc że dużo się dzieje i może nie być czasu na pisanie postów, więc zdecydowaliśmy że w grudniu będzie przysługiwać podwójna liczba exp za aktywność.

Ponadto administracja Warrior Cats, zainspirowana NaNoWriMo, przygotowała wyzwanie pisarskie.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

KrolLewPBFRegeneracja zdrowia
Przypominam, że punkty zdrowia można odzyskać na dwa sposoby:
1. leczenie wykonane przez medyka
2. samodzielne opatrzenie ran - dotyczy wyłącznie lekkich ran (powyżej 70 HP)
Dopiero po wykonaniu jednej z tych czynności punkty zdrowia zaczynają się regenerować. Po leczeniu przez medyka jest to 10 HP/tydzień, a przy samodzielnym opatrzeniu ran 5HP/tydzień.
Jeśli rany nie zostaną przez miesiąc opatrzone, postaci grozi zachorowanie na gangrenę.
Aby żaden post leczenia nie umknął uwadze MG, proszę o oznaczanie @Mistrz Gry lub zgłoszenie w temacie Regeneracja punktów zdrowia.

Adres forum: https://lew.ovh

SeeTheHallyuŚwiąteczne szaleństwa!
Zaczynamy nowy miesiąc, a wraz z nim nasze świąteczne szaleństwa. Od dzisiaj zniknęła nasza halloweenowa skórka forum, ale w jej miejsce oddajemy wam do użytku dwie nowe - jasną w motywie zimy oraz ciemną, typowo świąteczną, gdzie za inspirację posłużyła nam postać Grincha! Na wrażeniach wizualnych nie kończymy jednak naszej gwiazdkowej zabawy, gdyż Merry Hallyu-mas przygotowało z tej okazji również lubiane przez was słowa do losowania oraz całkowitą nowość - kalendarz adwentowy! Mamy nadzieję, że wy również lubicie codzienne niespodzianki, bo aż do 24 grudnia włącznie nasze eventowe konto będzie miało dla was "okienka" aka małe prezenty w postaci prostych, przyjemnych zadań w klimatach okołoświątecznych w których możecie wygrać trochę punktów MG! Nie zapomnijcie również o trwającej, świątecznej postaci miesiąca (której termin zgłoszeń został przedłużony do 15 grudnia) i Wesołych Świąt od całej ekipy Hallyu!
Adres forum: https://seethehallyu.jcink.net

SapphireCreekWitajcie na nowej, zimowej odsłonie Sapphire Creek!
W związku z remontem mamy dla was kilka informacji! Po pierwsze, reorganizacji uległy kategorie odznak, więc mamy nadzieję, że teraz łatwiej będzie wam je wyszukiwać.
Korzystając z okazji, że po raz kolejny na naszym forum wybrana została postać miesiąca, chciałyśmy przypomnieć o zasadach głosowania. Część z oddanych przez was głosów musiałyśmy unieważnić, ponieważ zdarzają się sytuacje, kiedy jeden użytkownik oddaje głosy z dwóch kont (lub z konta bez zrobionej karty postaci). Pamiętajcie, że każdy z was może oddać tylko jeden głos i musi on być oddany z konta postaci aktywnej.
Kolejną nowością, którą wprowadziłyśmy, żeby ułatwić pracę naszym mistrzom gry, jest konieczność zgłaszania rozegranych scenariuszy. Możecie zrobić to w temacie, w którym już wcześniej można było zgłaszać rozegranie zadań losowych. Przypominamy także o konieczności aktualizacji trackerów, w związku ze zbliżającym się eventem fabularnym!
Na koniec chciałybyśmy także poinformować was o tym, że na chwilę obecną zdecydowałyśmy się zamknąć nabór na moderatorów i mistrzów gry. Dziś do naszego grona dołącza Theo Reinhart, do której teraz możecie zwracać się z wszelkimi pytaniami i problemami. Cieplutko witamy ją w ekipie i życzymy dużo zapału i dobrych pomysłów.

Adres forum: https://sapphirecreek.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz